Açık Raf Sistemleri

//Açık Raf Sistemleri

Açık Raf Sistemleri

Açık Raf Sistemleri

Açık Raf SistemleriAçık raf sistemleri çeşitli gruplardaki malzeme istiflemesini ve depolanmasını yapmak için idealdir. Farklı kapasitede üretilen ürünlerimiz İstanbul içinde birçok firmanın ve işlemenin tercih nedenidir. İstanbul içinde çok fazla sipariş verilen açık raf sistemleri ürünleri birçok uygulama için ideal çözümler sunmaktadır. Raf sistemlerimizin hepsi çok fazla dayanıklı ürünlerdir.

Tüm raflarımızın direnci yüksek kalitededir. Üstelik tüm bu ürünleri Rafsis sayesinde uygun maliyetler ile alacaksınız. Farklı ürün arayanlar doğru adresteler.

Açık Raf Sistemleri ve Uygulama Alanları

Rafsis açık raf sistemleri uygulamasında kullanılan ana madde sınıfı kalitesi yüksek seviyededir. Raf yapısı ve kalitesi olarak bakıldığı zaman son derece sağlam malzemeler kullanıyoruz. Ülkemizde son on yılda yapılan son sınıf modelleri sizlere sunuyoruz. Açık raf sistemlerimiz birçok dev şirketler için üretiliyor. Üstü açık model raflarda dengeli kat sayısı ve dengeli profiller bulunur. Ürün ve hizmet kalitesi birçok saha için kullanım garantisi sağlar.

Açık Raf Sistemlerinde Rafsis Garantisi

Açık raf sistemlerinde kaliteli ve fonksiyonel yapı söz konusudur. Büyük işletmelere özel binlerce tasarımız vardır. Ezilmeye karşı dayanıklı açık raf sistemleri uzun süre kullanım elde etmenize yardımcıdır. Paslanmaz çelik veya metalden üretilir. Bu alanda değişimi yakalamak için dur durak bilmeden çalışıyoruz. Firmamız Rafsis yüzde yüz sermayesi olan firmadır.

Tüm raf sistemlerinde sorunsuz kaliteden yardım almanızı sağlıyoruz. Sadece İstanbul değil ülkemizdeki, 81 ile birden sorunsuz nakliye ve sevkiyat gerçekleştiriyoruz. Açık raf sistemlerinde gerekli olan rekabeti kaybetmeden imalat yapıyoruz. Türkiye’nin her bir yerine montajdan önce analiz işlemi için gelebiliriz. Siz değerli, müşterilerimizin güvenini kazanmak için gereken özeni göstermekteyiz. Açık raf model ürünlerde istenilen boyda istenilen özelliklerde ürün sıfırdan imal edebiliriz.

Tüm alanlar için yaygın kullanım sunan çevreci ürünler alıcısını beklemektedir. İthalat ve ihracat yapan firmamız Rafsis paslanmaz çelik malzemede sertifikalı ürünler üretir. Bu alanda üretilen tüm ürünlerimiz korozyona karşı dayanıklıdır. Yalnız veya tek bileşenden üretilmez. Dolayısıyla doğal afet gibi olaylara karşı da son derece yüksek dayanım gösterir. Bizler İstanbul Rafsis olarak diğer firmalara örnek teşkil edecek hizmet sağlıyoruz.

2018-07-10T10:55:07+00:00 Tags: , , , |
error: