Ağır Yük Paletli | Rafsis

Ağır Yük Paletli

Ağır Yük Paletli raflarımız ise çok yüksek kalınlıklarda üretilir. İstanbul bölgesinde faaliyet gösteren birçok işletme için ağır yük paletli raf üretimleri gerçekleşir. Ağır yük taşıyan paletli raflar ağır gıda sanayisi için de son derece idealdir.

Depo içinde malzemeyi istiflerken operatöre kolaylık sağlayacak ağır yük paletli raflar yapılır. Kullanıcıya ergonomik kullanım sağlayan sistem sunulur. Ağır yük paletli ürünler müşteri beklentisini karşılayacak niteliktedir. Raf kalınlıkları son derece dayanıklıdır. Yüksek sıcaklıklar için idealdir. İstanbul içinde en fazla siparişi verilen sistemlerdir. Farklı katlarda yapılır. Raf içinde işçinin kolayca hareket etmesini sağlayacak olan yapı söz konusudur. Bu derece orantılı çalışan platformlar işçi sağlığı içinde güven verici sonuçlar doğurur. Özel iri kalın metal dokusu ile üretilen ağır yük paletli raf isterseniz çelik malzemesi bulunan yapıdan da üretilir. Ağır yük paletli seçimlerinizde metal veya çelik kullanımı değişebilir.

Özel iri ağırlıkları olan malzemeleri düzenlemek ve malzemelerin yerlerini değiştirmek için palet kullanımı sunan raf sistemi tasarımı çok önemlidir. Rafsis bu tasarım için özel mimari personel ve uzman mühendisler ile çalışır. Raf sanatını adeta seven personellerden sizlerde yardım alabilirsiniz. Ağır yük paletli sistemlerde farklı doku söz konusudur. Görünümde olduğu kadar her şeyden önemlisi işlevselliği baza alan firmamız Rafsis seçenekleri asla sınırlı olmayan firmadır. Siparişlerde ödeme kolaylıkları da sağlayarak müşterisini memnun eder.

Her alan için uygulama kolaylığı sunan verimli bir sistemdir. Rafsis bu doğrultuda, tasarımı değişkenlik gösteren ağır yük paletli sistemi firmanıza kurabilir. Montaj süreçlerinde işini iyi yapan personel kadromuz olmasından dolayı takılan her soruyu ilgili kişilere ilebilirsiniz. Ağır yük uygulama hakkında çok daha fazlası için firmamızdan bilgi alabilirsiniz.

error: Emeğe Saygı..! :)