Arşiv Rafı

/ / Rafsis Blog

Arşiv Rafı

Arşiv Rafıİstanbul içi ve İstanbul dışına ücretsiz keşif imkânı sunan firmamız arşiv rafı için gerekli olan siparişleri kısa sürede temin eder. Raf sistemlerinde arşiv içini rahatça düzenlemek, alandan yer tasarrufu elde etmek için müşterisine özel çözümler sunulmaktadır.Deprem, sel, herhangi bir sarsıntı veya yangın gibi doğal afetlere karşı yüksek korumalı olan arşiv rafı üretimleri Rafsis garantisinde gerçekleşir. Arşiv raf modellerinde çok sık kullanılan ürünleri ön plana çıkartıyoruz.

Bilgi ve belge düzenlemesinde her geçen gün daha fazla ihtiyaç haline gelen arşiv sistemleri aksesuarlar ile süslenebilmektedir. Özellikle kütüphane ve eğitim sektörü için gerekli olan ilgili sistemlerde yapı elemanları ve malzemenin ana kalitesi çok önemlidir.Küçük ve orta ebatlarda üretimi gerçekleştirilen mini boy arşiv rafları üretilebilir. Bu doğrultuda tamamen müşteri isteğini temel alan firmamız Rafsis efektif ve estetik şekilde kullanım gösteren ürünleri imal ediyor. Efektif şekilde üretilen modellerimiz dar koridorlar için idealdir. Operatörü yormayacak şekilde kullanım sağlayan arşiv rafları yerleşim yerine göre değişim gösteren nitelikte üretilebilir.

Arşiv Rafı Sistemleri

İşletmeler için ofis düzeni ve arşiv yerleşimi büyük önem arz ettiğinden dolayı yerinde keşif uzman personellerimiz ile yapılmaktadır. Bu kapsamda Rafsis özellikle İstanbul içindeki büyük şirketler için ihtiyaç haline raf sistemlerinde ücretsiz keşif gerçekleştirir.Firmamız nezdinde arşiv raflarını depolama alanı içinde kullanım rahatlığı sunacak şekilde oluşturulur. Türkiye’nin geneli için hizmet veren firmamız, çelik veya metal malzemeden üretilen raf sistemlerinin de siparişlerini hazırlamaktadır. Arşiv rafı siparişlerinde kolay montaj ve kolay kurulum isteyen firmaları sevindirecek modeller sunulur. Hem büyük hem de küçük ofisler için gereli olan özel ve kaliteli çözümler oluşturulmaktadır. Sizlerde dosyalarınızın güvenli bir şekilde depolanmasını istiyorsanız firmamız Rafsis ile irtibata geçebilirsiniz.