Asma kat raf sistemleri

Asmakat Mezanin Depo Raf Sistemleri: Asma kat raf sistemleri insan gücüyle yükleme ve toplama yapılan yüksek irtifalı depolarda, tavan yüksekliğinden maksimum istifade etmek için raf üniteleri koridorlarına yürüme yolları oluşturularak meydana getirilen katlı raf sistemidir. Asmakat mezanin depo raf sistemleri Arşivleme ve depolama olarak iki şekilde kullanılır. Arşiv raf sistemlerinde; klasör ve evrakların uygun şekilde kutulanarak, bu kutularında raflara yerleştirilmesiyle oluşur. Burada dikkat edilmesi gereken konu küçük ebatlı kutuların tek sıra halinde ve azami 3 mt düşünülen arşivlerde kullanılmasıdır. Mezanin raf sistemi olarakta bilinen bu sistemde raf sistemi aynı zamanda platform olarakta kullanılmaktadır. Depo alanındaki yüksekliğin tamamı kullanıldığından maksimum depolama sağlanır. Asmakat mezanin depo raf sistemleri Katlar arasındaki yürüme yolları ve platformların üzerileri ızgaralı sac, düz sac, mdf ve sunta gibi malzemelerle kaplanmaktadır. Üst katlara giriş ve çıkış ünite aralarına yapılan merdiven ile yapılır. Yürüme yolları sonuna ve platformlara korkuluk monte edilerek güven ve emniyetli bir çalışma ortamı sağlanır. İki yada fazla katlı sistemlerde malzemelerin üst kata çıkarılması ve alt kata kolayca indirilmesi için ana girişe yakın tarafa vinç (asansör) sistemi kurulabilir. Sulu ve gazlı yangın söndürme sistemleri kolayca uygulanabilir. Sistem tamamen monte ve de-monte özelliklerine sahip olup istenildiğinde başka yere taşınabilir.

Rafsis sektöründe faaliyet gösteren firmamız, ticari hayatına 2010 yılında başlamıştır.Kuruluşundan itibaren müşterileriyle karşılıklı güvene dayalı uzun vadeli ilişkiler kurmuş, hızla büyümesi ve gelişmesiyle rafsistemleri alanında öncü kuruluşlar arasında yerini almıştır.

Anadolu Yakası

Küçükbakkalköy mah. Dudullu cad. Brandium Residence R 2 Blok No:23 – 25 B Ataşehir / İstanbul TEL: +90 216 290 29 80

Fabrika Merkez

İstanbul Deri OSB Mh. Kazlıçeşme Cad. No:33 G-6 Parsel Tuzla/İstanbul TEL: +90 216 290 27 77-79 EMAIL: [email protected]
Rafsis © Copyright 2017
Kalkan Kiralık Villa Kiralık Villa Ucuz Uçak Bileti Helal Tatil Evleri