Çelik Raf Fiyatları

/ / Rafsis Blog
Çelik Raf

Çelik Raf Fiyatları

Çelik raf fiyatları, depolarda, hastanelerde ve eczaneler de kullanılmaktadır. Sağlam ve uzun ömürlü olan bu sistemler, kullanım alanlarına göre çeşitli ebatlarda üretilmektedir. Çelik yapısı gereği sağlam bir malzeme olduğu için, kullanıldığı ürünlerinde ömrünü bir hayli uzatmaktadır. Özellikle sanayi ve imalat gibi, ağır ürünlerin depolanmasında kullanılan bu sistemler, taşıdığı özellikler gereği diğer sistemlere göre biraz daha pahalıdır. Ancak yatırım amaçlı düşünüldüğünde, uzun vadede kendini finansman eden bu sistemler, kolay kolay yamulmamakta ve yapısı bozulmamaktadır. Yani dışarıdan gelen herhangi etkenlere göre oldukça dayanıklıdır. Ancak diğer raf sistemleri, çelik kadar sağlam olmamakla beraber, kullanım ömrü olarak, yine çelik kadar başarılı değildir. İstanbul firmamız, hizmet kalitemizi arttırmak ve müşteri memnuniyetini sağlamak amacı ile çelik raf sistemleri makul bir seviye de tutulmaktadır. Satış fiyatlarımız düşük kar marjlarından oluşmakta ve piyasaya göre minimum bir seviyededir.

Çelik Raf Fiyatları Nasıl ve Neye Göre Değişir?

Çelik raf fiyatları, öncelikle firmadan firmaya göre değişmektedir. Ayrıca rekabet ortamında kendini kanıtlamak isteyen firmalar, ürünlerini düşük fiyatlar ile satmaya çalışmaktadır. Çelik raf fiyatları, ürünün üretiminde kullanılan malzemelerin kalitesine göre değişmektedir. Örneğin paslanmaz çelikten üretilen bir raf sisteminin fiyatı haliyle biraz daha yüksektir. Ayrıca, çelik raf fiyatlarının değişmesinde etken bir rol oynayan diğer bir konu ise, kullanım alanı ve söz konusu sistemin büyüklüğüdür. Bir örnek daha vermek gerekirse, büyük atölyelerde kullanılan çelik raf sistemleri ile orta sınıf bir eczanede kullanılan raf sisteminin fiyatı aynı değildir. Yani çelik raf fiyatları, üretiminde Çelik Raf Fiyatlarıkullanılan malzeme miktarına göre de değişmektedir.

Fiyat Politikamız

İstanbul firmamız, sektörün gelişmesini sağlayan raf sistemlerimizi, uygun fiyatlar ile müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Üretimde kullandığımız çelik malzemesi her ne kadar pahalı maliyetlere sahip olsa da, firma olarak müşterilerimize yansıtmamaya gayret ediyoruz. Çelik raf fiyatları, ülkemiz genelinde aynı gibi gözükse de, ekonomik olarak en ucuza satış hizmeti veren firma konumundayız. Müşterilerimize montaj hizmeti de vermekte ve satışını gerçekleştirdiğimiz tüm ürünlerin arkasında durmaktayız. Destek ve bilgi için iletişime geçebilirsiniz.