Çelik Raf Modelleri

//Çelik Raf Modelleri

Çelik Raf Modelleri

Çelik Raf Modelleri

Çelik Raf ModelleriÇelik malzemenin kullanımı ile elde edilen raflar bir çok işletme modelinin sektörel faaliyetlerini sürdürebilmesinde önemli olmaktadır. Bunun nedeni ise çelik raf modelleri sadece depo alanlarında değil aynı zamanda arşiv odalarında, mağaza birimlerinde ve diğer akla gelebilecek farklı alanlarda da kullanılabiliyor olmasıdır. Bu bağlamda çelik raf modelleri imalatı sürecinde, bu raf sisteminin yerleştirileceği alanı, raflar üzerinde bulundurulacak olan yüklerin azami yükleri ve maksimum ebatları dikkate alınmalıdır. Tüm bu bilgiler doğrultusunda imalat sürecinde ne tür bir raf modelinin imal edileceğine dair ön proje yapılmış olacaktır. Bu süreç aynı zamanda müşterinin özel talepleri ve beklentileri doğrultusunda da şekillendirilecektir. Rafsis tüm bu aşamaları beklentilerinizi karşılayacak şekilde ilerletmekte olup, ihtiyaç duyulan çelik raf sistemleri için en iyi çözümü sunmaktadır.

Çelik Raf Modelleri Neden Tercih Ediliyor?

Çelik raf sistemleri oldukça farklı boyutlarda ve çeşitli kullanım senaryolarına uygun bir şekilde imal edilebilir olmasıyla pek çok avantajı da beraberinde getirmektedir.

Buna göre;

  • Sistemin kurulacağı alanın büyüklüğü ne kadar olursa olsun, en ideal ölçülere sahip ve kullanışlı bir raf sisteminin kurulumu mümkündür.
  • İmalat sürecinde talep edilmesi durumunda ideal oranda krom uygulanarak, paslanmaz çelik raf sistemleri olarak da imalatı gerçekleştirilebilir.
  • Standart metal rengi olan “gri” renkte imalat gerçekleşir ancak özel talep doğrultusunda farklı renk seçeneklerinin uygulanması ve bu sayede daha dekoratif bir hale getirilmesi de mümkündür
  • Hafif, orta, ağır ya da çok ağır yükler için oldukça dayanıklı bir sistemdir. Öyle ki endüstriyel faaliyet alanlarındaki onlarca kilo ağırlığındaki ekipman ve çeşitli nesnelerin uzun süreli depolanması için dahi ideal olmaktadır.
  • Kullanım ömrü oldukça uzundur. Aktif bir şekilde kullanılmasa bile zamana bağlı olarak yapısal deformasyona uğramaz.

Tüm bu nitelikler ve daha fazlası çelik raf modelleri ile ilgili olarak sıralandırabileceğimiz başlıca avantajlar olarak ifade edilebilir.

Çelik Raf Modelleri Fiyatları

İşletme bünyesinde talep edilen çelik raf sistemleri için merak edilen bir diğer konu da fiyatlar olmaktadır. Esasında imalat aşamasında çelik raf modelleri fiyatları bir çok etkene göre değişmektedir. Bu nedenden dolayı kesin ya da tahmini bir fiyat aralığının tarafınıza sunulabilmesi ancak bizlerle iletişime geçerek ne bir tür çelik raf sistemi istediğinize dair ön bilgi vermeniz ile belirlenmiş olacaktır.

2018-07-10T10:07:21+00:00 Tags: , , |

2 Yorum

  1. […] Çelik raf fiyatları, öncelikle firmadan firmaya göre değişmektedir. Ayrıca rekabet ortamında kendini kanıtlamak isteyen firmalar, ürünlerini düşük fiyatlar ile satmaya çalışmaktadır. Çelik raf fiyatları, ürünün üretiminde kullanılan malzemelerin kalitesine göre değişmektedir. Örneğin paslanmaz çelikten üretilen bir raf sisteminin fiyatı haliyle biraz daha yüksektir. Ayrıca, çelik raf fiyatlarının değişmesinde etken bir rol oynayan diğer bir konu ise, kullanım alanı ve söz konusu sistemin büyüklüğüdür. Bir örnek daha vermek gerekirse, büyük atölyelerde kullanılan çelik raf sistemleri ile orta sınıf bir eczanede kullanılan raf sisteminin fiyatı aynı değildir. Yani çelik raf fiyatları, üretiminde kullanılan malzeme miktarına göre de değişmektedir. […]

  2. […] miktarına oranla tabla gibi özelliklerinde birtakım farklılıklar meydana gelir.  Bu kaliteli çelik raf sistemleri daha çok gri renklerde üretilmektedir fakat son zamanlarda yaygınlaşan renklendirme […]

Yorum kapalı

error: