Çelik Raflar

/ / Rafsis Blog

Çelik Raflar

Çelik Raflar, her türlü depolama ihtiyaçlarınıza cevap verecek özel çözümler üretmektedir. Depolama için gerekli olan raf sistemleri İstanbul Rafsis firmamız garantisinde imal edilmektedir. Elle yükleme ve her lokasyona uygun olan çelik raf sistemlerinde yüksek kalite söz konusudur. Rafların her birinde var olan etiketleme sistemi kullanıcılara kolaylık sağlıyor.

Çelik Raflar Rafsis garantisinde, kullanım alanları geniş olan çelik raf sistemleri siparişleriniz özenle hazırlanmaktadır.  Rafsis bakkaliye, şarküteri, market, eczaneler için gerekli olan raf sistemi sunar. Kırtasiye, giyim ve ayakkabı sektörü içinde çok özel raf sistemleri sunulmaktadır. Ayrıca elektrik ve elektronik sektörü içinde hizmet veren firmalara özel çözümler sunulmaktadır.

İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasındaki geni müşteri portföyü ile bilinen firma sipariş üzerine özel çelik raf sistemi üretmektedir. Arşiv ve depo alanlarında ulaşılması zor alanlar için çok daha ergonomik ürünlere sahip olabilirsiniz. Son sistem teknoloji kullanılarak üretilen raf sistemlerinde kullanım ömrü oldukça uzun olan ürünleri hızlı ve pratik bir şekilde sizlere sunuyoruz.

Sağlam Çelik Raflar

İstanbul ve İstanbul gibi büyük olan şehirlere hizmet veren ve her organizasyon için kullanılan çelik raflar Rafsis garantisinde sunulmaktadır. Her organizasyon içinde güvenle kullanılan çelik raflarda istenilen ebatlarda ve istenilen kalınlık ve incelikte üretilmektedir. Bu süre içinde müşteri istekleri bizler için son derece önemlidir. Üretim süreçlerinde Avrupa İSO 9001 kalitesi göz önünde bulundurularak üretilen bu ürünler, müşterisi memnun edecek fiyatlar ile satılmaktadır. Rafsis uygun ve ödeme kolaylıkları sunarak siparişlerinizi zamanında teslim etmektedir. Ağır ve hafif yük kullanımları için ideal olan çelik raflar isteğe özel ölçülendirme yapılarak imal edilebilir. İmalattan uygun fiyatlarla satışı olan ürünlerimizi yerinde kontrol edebilirsiniz. Rafsis ayrıcalığı ile çelik raflardaki kaliteyi yaşayabilirsiniz.