Dekoratif Raf Modelleri

/ / Rafsis Blog

Dekoratif Raf Modelleri

Dekoratif Raf Modelleri Dekoratif raf modelleri, günlük yaşantımızı geçirmekte olduğumuz ev, ofis, işyeri, büro, toplu mekânların vazgeçilmez objeleri olarak karşımıza çıkıyor. Bu tarz raflar aynı zamanda bir aksesuar eşyası olarak köşeleri ve duvarları süsleme amaçlı olarak kullanılmaktadır. Dekoratif raflar çok detaylı çalışmalar gerektirmeyen kolay malzemelerden oluşan şık ve dekoratif amaçlı ürünler olma özelliğini taşır.

Dekoratif Raf Modelleri; Mekânlar daha şık,daha dekoratif hale dönüştürülüyor

İstanbul Rafsis Raf Sistemlerinin ürün portföyü içinde bulunan dekoratif raf modelleriyle mekânlar daha şık, daha estetiksel daha dekoratif ortamlara dönüştürülür. İstanbul Rafsis’in dekoratif raf modelleri arasında; Duvara monte edilebilen kitaplık raflarıyla evde kitap okumanın en mükemmel keyfi çıkartılmaktadır. Diğer bir ürün olan posta kutuları kapı girişlerinde kapı renklerine uygun olarak tasarlanmıştır. Standart posta kutusu görünümünden tamamen farklı bir şekilde tasarlanmış ve kilit sistemi içermeyen, üstten açık bir pencereyle el sokulması sayesinde içine ulaşılabilen şekilde üretilmiştir. Köşe duvar rafları normal duvar raflarına nazaran daha dekoratif, şık ve kullanışlı bir görünüme sahiptir. Bu raflar mekânların kör noktalarında konumlanır ve kullanılmaktadır. Duvar raf çeşitlerimizde istenilen ölçü ve ebatlarda imalat yapılmaktadır. İstanbul Rafsis dekoratif raf üretimlerinde çeşit olarak sınırlama yoktur. Bu tarz raf modellerinde dekoratif duvar demirleriyle monte edilen açık raf modellerini beğeninize sunuyoruz. Ahşap kitaplık modelleriyle odalarınız çok farklılık oluşturan mekânlar yaratmaktadır. Bu tarz dekoratif kitaplık rafları belirli ölçülerde duvarlarınıza bloklar halinde monte edilerek oldukça fazla kitap alacak şekilde dizayn edilmektedir.

Üstün teknoloji, kaliteli malzemelerle  farklı köşeler

İstanbul Rafsis dekoratif mutfak raflarında kalite, çeşitlilik ve üretim standartları açısından kullanışlı, pratik ve konforlu alanların oluşmasına imkân sağlamaktadır. Üretimlerimizde kullandığımız üstün ve kaliteli malzemelerde dekoratif raflarla sizlere farklı köşeler oluşturuyoruz. Dekoratif mutfak raflarımız sayesinde evlerin en önemli köşesi olarak görülen mutfaklarınızda renkli, neşeli ve canlı alanlar yaratılmaktadır.

İstanbul Rafsis raf sistemlerinin üretimde bulunduğu dekoratif raf modelleri haricinde özel siparişlere de cevap verilmektedir. Bu talepler doğrultusunda istenilen boyut ve ebatlarda dekoratif raf siparişi alınmaktadır. Dekoratif raflarımız kuruluşumuz bünyesinde üretilir. Sipariş edilen ürünlerin fiyatlandırması verilen ölçülere göre belirlenmektedir. Belirlenen ölçüler ve renk seçeneklerinin yanı sıra istenilen adetlerde özel tasarım olarak üretilmektedir.