Depo Raf Sistemleri Imalatı

/ / Rafsis Blog
Depo Raf Sistemleri

Depo Raf Sistemleri Imalatı

Depolar da ve ürünlerin düzenli bir şekilde dizayn edilmesini sağlayan sistemlere denilen isimdir. Genel olarak çelik ve metal malzemelerden oluşmakla birlikte, kullanılacaklara alanlara göre de farklı tasarımlar da üretilmektedir. Depo raf sistemleri imalatı, alanların genişlemesine ve bireylerin ürünlere daha çabuk ulaşmasını sağlamaktadır. Raf sistemleri genel olarak demir, ahşap ve metal malzemeler uluşmaktadır. Bu alanda hizmet veren İstanbul firmamız, istediğiniz boyutlarda, renklerde ve tasarımlar raf üretimi yapabilmektedir.

Rafsis Depo Raf Sistemleri Imalatı

Depo raf sistemleri imalatı, montajına ve yapımında kullanılan malzemeye göre çeşitli gruplara ayrılmaktadır. Montajına göre çeşitlere ayrılan sistemler, cıvatalı ve kaynaklı birleşimlerden oluşmaktadır. Çelik raf sistemleri, daha önceden delinmiş delikler sayesinde ayak ile rafın birleştirilmesi sonucu uluşmaktadır. Cıvatalı sistemler, kaynaklı sistemlere daha kolay montaj edilmekte ve istenilen an geri sökülebilmektir. Kullanılan cıvata, sistemin delik büyüklüklerine ve taşıyacağı yüke göre değişmektedir. Depo raf sistemlerinin diğer bir çeşidi ise, kaynaklı birleşimlerden oluşmaktadır. Sağlamlık açısından oldukça başarılıdır. Kaynak ile birleştiren ayak ve raflar, ağır yükleri taşıyabilecek güce sahiptir. Genel olarak sanayi ortamında ve tonaj bakımından bir hayli ağır olan malzemelerin depolanmasında kullanılır. İstanbul firmamız, gerek depolarda gerekse diğer alanlarda kullanabileceğiniz pratik ve bir o kadar da işlevsel olan raf sistemlerini özenle üretmekteyiz. Kaliteli işçiliğimiz ve malzeme çeşitlerimiz ile müşterilerimize hemen hemen her türden raf üretimi ve satışı hizmeti vermekteyiz.

Arşivleme İhtiyaçları

Bilindiği birçok birey, tezlerini, makalelerini ve diğer metinlerini hem güvenli bir şekilde hem de istediği zaman Depo Raf Sistemleri imalatıulaşabileceği yerlere depolamak ister. Bu neden geliştirilen ve ihtiyaca etkin bir şekilde karşılık veren Arşiv raf sistemleri sayesinde, küçük veya büyük fark etmeksizin tüm önemli belgelerinizi depolayabilirsiniz. Arşiv depo raf sistemleri imalatı, genel olarak evlerde, ofislerde ve eczane gibi basit evrakların dizilmesinde kullanılır. Ayrıca, estetik görünümü ve az yer kaplaması gibi özellikleri sayesinde hemen hemen tüm yaşam alanlarının vazgeçilmez bir parçasıdır. Geniş çözüm yöntemleri ve ekonomik fiyatları ile hizmet veren İstanbul firmamız, arşivleme ihtiyacını, kendi bünyesinde ürettiği raf sistemleri ile karşılamaktadır.