Depo Raf

Depo Raf

Depo Raf

Depo RafDepo raf modelleri günümüzde oldukça yaygınlaşmıştır. Bunlardan birisi de çelik depo raflarıdır. Çelik depo rafı genel olarak otomotivlerde, yedek parça ve benzeri yerlerde oldukça tercih edilen bir modeldir.

Rafsis depo rafları arşivleme, gibi yerlerde en çok kullanılan raflarıdır. Çeliklerden oluşan bu depo raf modelleri alan kazandırarak yerden tasarruf sağlar. Bu rafın modeli sayesinde ürünlerinizi kolayca düzenleyebilir dilendiğinde kolayca ulaşılabilme imkânı sunar. Özellikle yedek parça tarzı iş yapan yerlerde sıkça ilgi gören bir modeldir. Burada kullanılmasının amacı ise düzenli bir sistem içerisinde çalışmaktır.

Rafsis olarak bütün rafların modellerini uzmanca hazırlayarak siz müşterilerimize sunmaktayız. Bizim için önemli olan müşterilerimizin memnuniyetidir.  Her türlü depo rafları çok kolay bir şekilde size ulaşmaktadır.

Depo Raf Sistemlerinin Montajı

Raf sistemleri montajında genelde civatalar kullanılır. Bunların dışında aletler kullanılmamaktadır ve asla kaynak tarzı işlemler yapılmamaktadır. Raflarında sökme, demontaj gerçekleştirilir. Yani kısacası depo rafları çok kolay şekilde monte edilebilmektedir. Kolay ve pratik bir raflar olmasının yanı sıra alanlarda oldukça yer tasarruf sağladığı içinde sık sık talep görür.

İstanbul gibi sanayileşmiş şehirlerin olmazsa olmazı olan bu raflar olmadan depolar düşünülemez. Rafsis raf sistemleri bu yüzden bu işlere oldukça önem vermektedir. Ağır yük paletli, hafif ve orta yük raflar her türlü raflar için elimizden gelenin en iyisini yapmaktayız. Depo raflarında öncü firmamız ile müşteri memnuniyeti için oldukça çok çalışıyoruz günümüzün en çok kullanılan olan bu rafların çeşidini de gelişen teknolojiye ayak uydurarak sistemleri geliştiriyoruz.

Depo Raf Sistemlerinin Kullanım Alanları

Depo raf sistemleri gıda, inşaat, marketler, kırtasiyeler gibi her türlü işletmede depo rafları gerekli olabilmektedir. Bunlar dışında sağlık, tarım, yazılım, alışveriş ya da sanayi tarzı her firmadan talep edilen bir rafın modeli olmaktadır. Eğer yükler ağır ise sırt sırta ya da drive in gibi raflar tercih edilebilmektedir fakat eğer yükler hafif ise askı, ecorack ya da mezanin gibi raflar oldukça kullanışlı olacaktır. Rafsis ile en kaliteli rafların sistemlerine kolayca ulaşabilirsiniz.

2018-07-10T10:52:44+00:00 Tags: , , , , |

Bir yorum

  1. […] birçok raf sistemi modeli bulunur bunlar arasında en çok bilineni Sırt sırta adı verilen depo raf sistemidir. Bu raf sistemi modelinin avantajları […]

Yorum kapalı

error: