Depo Rafı

/ / Rafsis Blog

Depo Rafı

Depo rafı ürün yapısına uygun olarak hazırlanması gerekli olan raflardır. Depo rafının müşterinin istenilen özelliklerdeki yapısına göre imal edilir. Depo içinde her türlü malzemenin istiflenmesi için uygun olan raf sistemleri Rafsis ile sizlere sunulur.

Depo Rafı Depo rafı siparişleri hazırlarken malzemeyi yerleştirirken çok ergonomik yapıda olacak şekilde tasarlanmalıdır. Depo rafının esnek ve uzun bir sistem içinde de yapılabilir. Aynı zamanda dar olan koridor içine de entegre edilebilir. Rafsis bu kapsamda alanı değerlendirmek için İstanbul ve İstanbul yakın olan illere ücretsiz keşik yapacak personeli sağlar. Esnek tampon yapısına sahip olan ürünlerimiz uzun yıllar kullanım garantisi temin eder. Koridor ölçüsünü daraltmadan uygun aralıklarla maksimum kalitede imalat yapıyoruz. Rafsis, elektronik sistem ile takip edilecek olan malzemelerinde kullanımını sağlamak için kullanıcıya hareket kolaylığı sağlayacak olan yapıyı imal eder. Depolama alanı içindeki uygun ölçüde imal edilen ürünler paslanmaz kalitedeki maddeden temin edilir.

Depo Rafı Sistemleri

İşletmelere özel değişen ayak yapısı bulunan raf yapılır. Raf sıraları birbirleri ile bağlantılı olan bir düzenek içinde hareket eder. İstanbul içinde ahşap sanayisi, lojistik, endüstri, sağlık gibi alanlar için ideal olan depo rafının üretimleri gerçekleşir. Endüstriyel alanda kullanım içinde gerekli olan depo rafları için özel sipariş hazırlama sistemi kullanılmaktadır. Rafsis raf firmaları arasında çok tercih edilen firmadır.

Depo içinde merdiveni rahat kullanmak için özel üretim yapılır. İşletme içinde ilave alan kazanmanız için yardımcı olan mühendislerimiz sizlere her zaman yardımcı olacaktır. Böylelikle uygulama alanı içinde rahat etmeniz sağlanacaktır. Firmamız Rafsis ayrıca, hidrolik asansör ile veya manuel kullanımı kolaylaştıracak olan depo rafı üretimini gerçekleştirir. Depo rafının isteklerinizde sizlere 7/24 yardımcı olacak personellerimizden çok daha fazla bilgi alabilirsiniz.