Depo Rafları

//Depo Rafları

Depo Rafları

Depo Rafları

Depo rafları donanım ve bakım maliyetlerinden azaltacak standartlarda olması çok önemlidir. Firmamız Rafsis işletmelere özel ekipman ve bakım işçiliklerinden azaltacak nitelikte olan depo raflarının imalatını gerçekleştirir. Rafsis sipariş hazırlama süreçlerinde çok kısa sürede müşterisine yardım etmektedir.

Depo RaflarıLojistik, ilaç sanayisi, gıda sektörü için ideal olan depo raflarının satışı gerçekleştiriyoruz. Hava ve kargo şirketleri içinde ideal olan depo raflarının üretimleri yapılmaktadır. Beyaz eşya ve otomotiv sektöründe ürün depolama için yardımcı olan depo raflarının tedariki yapılmaktadır. Bizler Rafsis olarak İstanbul içinde hizmet veren birçok lojistik kurum için nitelikte ergonomik üretilen depo rafları temini yapıyoruz.

Depo Rafları’nda Tam Kalite

Depo raflarının yüksek hacimli malzeme depolanması için gerekli olan raflar olabilir. Yüksek veya hafif yapıda olan malzemelerin depolanması için yardımcı olan raflarda yüksek kalite söz konusudur. Stok kontrolü yaparken kullanıcıya kolaylık sağlayacak olan modellerimiz oldukça fazladır.  İnşaat ve sanayi sektörü için gerekli olan depo rafları Rafsis ile sonsuz kalitede ve garantide hazırlanmaktadır.

Depo raflarının kalitesi maksimum kalitededir. Çelik veya metal raflarımız yüksek verimlilik almanızı sağlar. İşçi güvenliğinde ise yüksek derece güvenilirlik sunar. Yetersiz alan depolanması içinde son derece dayanıklı olan ürünlerdir. Operatör sağlığını göz ardı etmeden üretilen 0 orijinal kalitede ürünlerdir. Depo sistemi için çok fazla gerekli olan bu yapıdan siz değerli müşterilerimizde faydalanabilir.

Depo Raflarında Uygun Maliyetli Sistem

İşletmelere risklere dayalı giderleri sıfıra indirerek imalat yapıyoruz. Depo rafı isteklerinizde iş makineleri ile kolay kullanılacak olan rafların teslimini kısa sürede gerçekleştiriyoruz. Konfeksiyon, hazır giyim, sağlık, ambalaj ve daha birçok sektör için yaygın kullanılan raf modellerinde bizleri tercih edebilirsiniz.

Uygun maliyetli özel çözümler sunan firmamız Rafsis işçinin kısa sürede sevkiyat yapmasına olanak sağlar. Depo alanı içinde araç trafiğine engel olmayacak bir yapıda sistemi entegre ediyoruz. Bizler Rafsis olarak İstanbul‘un en yoğun semtlerine verimliliği yükseltecek şekildeki nitelikli raflarımızı veriyoruz. Sağlık ve diğer tüm sektörler için gerekli olan depo rafları uygulamasını sağlıyoruz. Depo içindeki veya dışındaki sirkülüzasyonu kolay yapmanız için gerekli olan her önlemi alıyoruz.

2018-07-10T11:12:33+00:00 Tags: , , , |

4 Yorum

  1. […] Konfor açısından da düşünüldüğü zaman oldukça fonksiyonel özelliklere sahip olan depo rafları, ülkemizin farklı alanlarında yaygın olarak kullanılmaktadır. Sektöründe lider bir firma […]

  2. […] kaliteli bir hizmet sunuyoruz. Ağır, orta ve hafif olarak sınıflandırılarak çeşitli depo rafları çeşitleri üretilmektedir. Firmamız gerek ürünleri gerek ise kalitesi ile bu sektörün en […]

  3. […]  Depo rafları imalatı; günümüzde ham madde, mamul, yarı mamul tarzındaki malzemeler stoklandığı ve depolandığı mekânlar olmaktan çıkmış, devamlı sirkülasyon ve hareketlilik oluşturan yerlere dönüşmüştür. Rafsis üretimde bulunduğu mamullerin kalitesi, üretim süreci, dayanıklılık ve kullanımlarda çözüm sağlayıcı raf firmalarından biridir. Firmamızın üretimde bulunduğu depo raflarında, depo raf sistemleri konusunda profesyonel kadrosuyla tüm detay ve teknik özellikler Ar-Ge çalışmaları sonucunda devreye girmektedir. Rafsis sektördeki oluşan talep ve istekler doğrultusunda en çabuk cevaplayan, çözümleyen firmalardan biri olarak sistem çözümleri sunar. […]

  4. […] depo rafları alanları en iyi şekilde kullanmak için tercih edilmekte olan bir raf sistemi […]

Yorum kapalı

error: