Dosya Dolabı

Dosya dolabı: Kullanım alanını genişleten az alanda maksimum arşivlemeye olanak sağlayan bir sistemdir.Açık raflama sistemlerine göre yerden % 60 tasarruf sağlar.Dolap kenarlarına takılan kauçuk contalar sayesinde evraklar tozdan korunur.Sistem tam kapatılabilme özelliği sayesinde açık raf sistemleri ürünlerine göre yangından en az zarar görür.Sistem gizli mekanizmalı ve direksiyon kutulu imal edildiğinden estetik ve şık bir görüntüye sahiptir. Dolaplar, üzerlerindeki direksiyonlar çevrilerek açılıp kapatılabildiği gibi istenildiğinde elektrikli, otomatik sistem yapılabilir.

Dosya Dolabı Teknik Bilgiler

Dolap kenarlarına takılan kauçuk contalar sayesinde evraklar tozdan korunur.Dosya dolabının tam kapatılabilme özelliği sayesinde açık raf sistemlerine göre yangından en az zarar görür.Sistem gizli mekanizmalı ve direksiyon kutulu imal edildiğinden estetik ve şık bir görüntüye sahiptir. Dolaplar, üzerlerindeki direksiyonlar çevrilerek açılıp kapatılabildiği gibi istenildiğinde elektrikli, otomatik sistem yapılabilir.

Bu tip dosya dolabı seçeneği için, istediğiniz her yerde kullanabilirsiniz. Herhangi bir sıkıntı olmadan kullanabileceğiniz gibi tasarımlarla da kendiniz karar verebilirsiniz. Ahşap ile birlikte metal ne kadar bir çok farklı dosya dolapları modelleri bulunmaktadır. Burada asıl olan şey, dosyaların çok darmadağın görülmüş olduğu ofislerde bu tarz klasör dolapları kullanımıyla bu tarz dağınıklıkların ve problemlerin önüne geçmiş olursunuz. Ayrıca herhangi bir dosyanın bulunması gerçek anlamda çok önemlidir. Çünkü bazen acil durumlar ortaya çıkabilir. Özellikle iş yerleri ve ofislerde acil bir durumda çok darmadağınık ve karışık olan dosyaların içerisinden bir dosyanın bulunması gerçek anlamda çok zor olabilmektedir.

YUKARI
error: Content is protected !!