Dosya Rafı

/ / Rafsis Blog
Klasör Rafları

Dosya Rafı

Arşiv ve eğitim sektörü için çok gerekli olan raf sistemleri ürünleridir. Ofislerde kullanıma uygun olan en modern dosya rafı ürünlerini firmamız garantisinde alabilirsiniz. En kullanışlı olan dosya rafının modelleri istenilen ölçü ve ebatlarda yapılmaktadır. Ofis ve bürolarda en ideal kullanım sunan ve uygun fiyat seçenekleri ile karşınıza çıkacak modellerimiz söz konusudur.

Dosya Rafı Uygulamaları

Evraklarınızı daha iyi yerleştirmek için standart kalitenin dışında yüksek kaliteyi sizlere sunuyoruz. Evrak düzenlemek ve alanı çok daha iyi şekilde değerlendirmek için gerekli olan dosya raflarımızdaki kalitenin farkına sizlerde varacaksınız.
İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasındaki birçok işletmelere özel dosya dolabı hazırlanmaktadır. Arşivinizi düzenlemek için firmamızdan yardım alabilirsiniz Dosya ve dosyalık ile alakalı olan ürünlerinizi yerlerine yerleştirmek inanın daha öncesinde hiç bu kadar kolay olmamıştır.

Dosya Rafında Sınırsız Kalite

Dosya rafları denince akla gelen en ideal modellerini firmamız  sizlere sunuyor. Dosya rafı istenilen katlarda ve istenilen yüksekliklerde yapılabilir. Farklı kademelerde geniş uygulamalar için kullanım sunuyoruz. Modellerimizin hepsinde güncel kalitenin dışında standart belirledik. Birçok tasarımcının dikkatini çeken dosya rafında kullanan kişilerden gelen yorumlarda son derece olumlu yöndedir.

Mimari görünümü dikkat çeken depo içi düzenleme için ideal raflar uygun fiyat ile satılıyor. Tüm dosya rafları paslanmaz malzemeden üretilir. Avrupa pazarında en yaygın olan yüksek kalitede ürünlerdir. Çeşitli kitap grupları için kullanıma uygun raflardır.Dosya Rafı

Dosya Raf ve Sıra dışı Görünüm

Ofis dolaplarında sıra dışı görünümü seven firmalara özel dosya rafı İstanbul firmamız ile sunulur. Çeşitli seçenekler ile karşınıza çıkan modellerde uygun ödeme kolaylıkları sağlanıyor. Dosya ve ek ünite kitaplarınızı istiflemek için çok ideal olan raflarımız bulunur. Büyük ve küçük işletmelere özel arşivi düzenlemek artık çok basit olacaktır. Bu kapsamda iki ya da üç yıllık bir arşivi elde etmek için ideal ofis dosya rafının modelleri sizleri bekliyor. Ahşap ve çelik metal malzemeden üretilen dosya rafı çift kademelidir. Cıvatalı sistemi olmasından kaynaklı uzun yıllar dayanır. Ağır dosya arşivleri için idealdir. Dosyaları içerilerine göre düzenlemek içinde son derece ideal sınıfta ürünlerdir.