En Uygun Raf Fiyatları

//En Uygun Raf Fiyatları

En Uygun Raf Fiyatları

En Uygun Raf Fiyatları

En Uygun Raf FiyatlarıEn uygun raf fiyatları firmamızda özel olarak belirlenmektedir.Piyasada bulunmakta olan tüm raf firmalarındaki bulunan fiyatlar genel olarak standart olmaktadır. Fakat tabi ki firmaya göre değişiklik ihtimaline de sahiptir. Çünkü her firmanın sahip olduğu kalite ve tecrübe farklı olmaktadır yani şöyle ki 2 yıllık bir firmadan 8 yıllık firmanın üretimini kalitesini bekleyemezsiniz.

Rafsis İstanbul ve çevresinde oldukça çok tercih edilen bir firmadır ve bugüne kadar yaptığı tüm ürünler beğeni ile karşılanmıştır. Rafsis’in bünyesinde barınmakta olan tüm raf sistemleri modelleri garantili olarak size sunulur. Rafsis tarafından almış olduğunuz tüm raf modellerinin kurulumu firmamız tarafından karşılanmaktadır.

Arşiv, depo, endüstriyel, palet ve benzeri tüm raf modelleri farklı fiyatlara sahiptir.  Bunun dışında toptan olarak alınmakta olan en uygun raf fiyatları oldukça değişim göstermektedir.

Rafsis ile En Uygun Raf Fiyatları

En uygun raf fiyatları sektöründe bulunmakta olan firmamız yaklaşık olarak 2010 yılından beri hızla kendini büyütmeyi becererek uzun vadeli bir firma olmayı başlayarak öncü olmayı becerdi.  Sahip olduğumuz tüm ekip ve araç gereçler ile daha da büyümeyi amaçlamaktadır..

Rafsis raf sektöründe çalışmakta olan tüm ekip üyeleri yıllardan beri bu sektörde yer alarak gün be gün deneyimlerini arttırmıştır.  Firma olarak bizim için en önemli şey müşterilerimizin beğenisi ve sağlığıdır.

Misyonumuz olarak depo raf alanlarında kısacası raf sisteminin gerektiği her yerde en uygun ve kaliteli raf sistemini üretmektedir.

Rafsis firmasında üretilmekte olan başlıca raf modelleri:

Bu modeller içerisindeki birçok raf modeli çeşidi de mevcuttur. Birçok raf modeli çeşidi çelikten, metalden üretilirken bazıları tahta ya da plastiklerden üretilebilmektedir. Tabi ki bu malzemelere bakıldığında plastikten üretilmekte olan raf sistemi modeli daha ekonomik olurken metal ya da çelikten yapılmakta olan raf modelleri daha pahalı olmaktadır bu konuda fiyattan farklı olan diğer bir konusu ise raf modelinin ömrü ve dayanıklılığı olmaktadır.

Rafsis firması olarak en dayanıklı raf modellerini üretmek için elimizden gelenin en iyisini yapmaktayız.

2018-07-10T10:34:42+00:00 Tags: , |
error: