Endüstriyel Raf Modelleri

/ / Rafsis Blog

Endüstriyel Raf Modelleri

Endüstriyel raf modelleri konusunda uzun yıllara dayanmakta olan bir deneyimimiz, garantili ürünlerimiz ile birçok müşterinin kalbinde taht kurduk.  İstanbul’da artan endüstriler ile bu raf sistemleri ürünlerine olan ilgi oldukça artmıştır.

Raf sistemlerinde her müşterinin beklentisi oldukça farklı olmaktadır. Bunlar doğrultusunda kaliteli ve farklı raf içeriklerimiz ile sizlere hizmet veriyoruz. Endüstriyel raf modelleri günümüzde gösterilen ilgi azımsanmayacak kadar fazladır. Özellikle bu raflar şarap soğutucu ve depolama alanlarında talep görmektedir. Bunlar için özel olarak hazırlanan ve dolapların içinde bulunmakta olan raf istemidir. Bu raflar genel olarak ağaçlardan üretilmektedir fakat son zamanlarda dayanıklı plastiklerden de üretilen raflar ortaya çıkmış durumdadır.

Endüstriyel raflar ağaçlarda üretiliyor demiştik fakat her ağacın bu raf kullanımında kullanılması imkansızdır. Endüstriyel raf modelleri imalatında eğer yumuşak ağaç kullanılırsa rafların dayanaklığı çok az olur ve kırılma ihtimali çok yüksek olacaktır. Bundan dolayı endüstriyel raf modellerinin mutlaka sert ağaçlar kullanılmalıdır bunun yanı sıra mutlaka lifli olmasına dikkat edilmelidir. Aynı zamanda rutubet, nem gibi durumlarla karşılaşılabilecek ağaçlar tercih edilmemelidir bu yüzden genel olarak bu raf yapımında akasya, meşe gibi sert dayanıklı ağaçlar ilk sırada yer alır.

Sağlık Açısından Endüstriyel Raf Modelleri

Firmamız tarafından özel olarak üretilmekte olan endüstriyel raflar asla insan sağlığını tehlikeye atmamaktadır. endüstriyel raf modelleriFirmamızda özel olarak hazırlanmakta olan bu endüstriyel rafların yapımı tamamen doğal bir şekilde hazırlanmaktadır hatta pek çok firmanın aksine kimyasal ürünleri kullanmıyoruz. Çünkü bizim için müşterilerimizin sağlığı ön planda yer almaktadır. Daha sonra ise ürünlerimiz gelir aklımıza, endüstriyel raf modellerinin oldukça özen ve titizlik isteyen raflardır. Diğer raflara oranla daha nazlıdır desek yalan olmaz.   Yani özetle şöyle diyebiliriz ki raflarımız tam anlamı ile doğal ve estetik özelliklere sahiptir. Eğer sizlerde endüstriyel raf modelleri almak istiyorsanız mutlaka araştırma yaparak sizin için en uygun olanı seçmelisiniz. Fakat bu konuda öncelikle sağlığınızı ön planda tutarak araştırmalısınız. Firmamız ürünlerimize tem anlamı ile güveniyoruz. Dilerseniz bizimle iletişime geçerek bu raf kalitesine kendi gözlerinizle şahit olabilirsiniz