Hafif ve Orta Yük Raflar

//Hafif ve Orta Yük Raflar

Hafif ve Orta Yük Raflar

Hafif ve Orta Yük Raflar

Hafif ve Orta Yük raflar sistemlerinde en uygun seçimi yapmak için firmamız Rafsis ile çalışabilirsiniz. Bizler Rafsis olarak İstanbul gibi büyük şehirlere çok fazla imalat gerçekleştiriyoruz. Hafif ve çok fazla ağır olmayan malzemelerin depolanma süreçlerinde kullanıcının işini kolaylaştıracak yöntemleri temel alarak üretilen bu sisteme sizlerde sahip olabilirsiniz.

Hafif ve Orta Yük Raflar Hafif ve orta yük raflar, paletli veya paletsiz raf sistemlerinde kullanıcı zamandan tasarruf edecektir. Malların dokusuna herhangi bir zarar vermeden kolayca yükleme ve boşaltma yapabilir. Hafif ve orta yük raflar uygulaması için alanın yapısı çok önemlidir. Hafif ve orta yük rafların sistemlerde alan özelliğini ölçmek için ücretsiz keşif yapıyoruz. İstanbul ve yakın illerde birçok sektör için ufak bir ziyaret yaparak sizleri bu konuda bilgilendiriyoruz.

Hafif ve orta yük raflar çevreye karşı duyarlı ve sağlığa zarar vermeyecek olan malzemeden üretilmektedir. Sıcak yüzeylere karşı son derece dayanıklı olan sistemlerdir. Temizliği kolaydır. Avrupa kalitesinde yapılır. Uzun süre kullanım sağlar. Ağır yük kullanım için uygun değildir. Ayrıca güneş ışınlarına karşı çok dayanıklıdır. Depolama alanlarında yerleşimi güzel yapmak isteyenler için Rafsis firmamızı tercih edebilirsiniz.

Hafif ve Orta Yük Raflar

Malın elle ulaşılacak kadar kolay olmasını sağlayacak uygulamadır. Küçük ve çok orta boyutta olan malzemelerin yerleşimi için özel mühendislik çözümleri ile üretilir. Rafsis yedek parçaların depolanması için ihtiyaç haline gelen raf sistemlerini de sunmaktadır. Lojistik ve sanayi alanında faaliyet gösteren şirketlerin bu kapsamdaki ihtiyaçlarına cevap verir. Özellikle İstanbul içinde stoklanması gereken ürünlerden orta yük raf yapımı için firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Rafsis çalışma ortamını olduğundan çok daha ferah hale getirecek olan sistemi entegre etmektedir. Ödeme koşulları da son derece kolay olan ilgili sistemleri showroom gezerek ziyaret edebilirsiniz.

2018-07-10T11:45:36+00:00 Tags: , |

2 Yorum

  1. […] raflar kullanım alanları arasında çeşitlilik gösterir. Bunlar arasında; çelik raf, hafif ve orta yük raflar, ağır yük paletli, market rafları, dekoratif raf olmak üzere kategorize edilir. Raf sektörü […]

  2. […] taleplerini yerine getirmektedir. Raf sistemleri çeşitleri; çelik raf, ağır yük paletli ve Hafif ve orta yük raflar olmak üzere üç gruba […]

Yorum kapalı

error: