Hazır Raf

Hazır Raf

Hazır Raf

hazır rafHazır raf arayanlara özel müşterinin beklentisini karşılayacak nitelikte ürün bulacaksınız. Rafsis hazır raf modellerinde çok kullanışlı ürünler almanız için size destek olacaktır. Tüm sektörlerde, fabrikalarda, okulda, ofis ve bürolarda ve depolarda kullanım için ideal hazır raf modeller değişkendir. Her alan için değişken hazır raflarda en ekonomik fiyatlı tasarım söz konusudur. Hareketli ve hareketsiz olan hazır raflarmız işinizi görecek nitelikte tasarlandı.

Çift ve farklı katmanlarda üretilen modeller depo içinde en fazla kullanılan modellerdir. Paketleme ve malzeme istifleme konusunda sıkıntı yaşamadan kullanılacak olan modelleri İstanbul Rafsis sayesinde edinebilirsiniz. Ürünlerimizin hepsinin kurumlum süreçleri son derece basit ve kolaydır.

Hazır Raf Sistemlerinde Uygulama Kolaylığı

Depo raf sistemlerinde hazır rafı isteyen müşterilerimize özel farklı kalınlarda imalat yapıyoruz Yüke bağlı temin etmeniz gereken raflarda çeşitlilik söz konusudur. Tablalı ve tablasız modeller ile bilinen hazır rafın özel ölçü üretimlerde de yapılabilir. Ağır ve hafif yük taşımacılığı için kullanıma uygun ürünleri farklı depolama alanları için tercih edebiliriz. Tüm hazırda olan raflar kullanışlı reyon mantığı ile üretildi. Her bir reyonda kolayca iş yapabiliriz.

Çelik veya metalden yapılan ürünler iki parça üretilir. Ürünlerin hepsinin taşınması kolaydır. Böylelikle alan içinde kolayca yer değişikliği yapabiliriz. Hazır raflarımız galvaniz içerikli metal gövdeden yapılmıştır. İş yerlerinde raf ihtiyaçları için yardımcı olan modellerdir. Dolayısıyla maksimum performans sağlar. Rafsis nezdinde gönül rahatlığı ile kullanılacak modellerdir. Eşit dağılımlı kat sayısı olan üründe uygulama kolaylığı bulunur.

Hazır Raf ve Proje Uygunluğu

Tamamlanmış ya da tamamlanacak olan projeler için kullanıma uygun hazır rafın modelleri farklı genişliklerde olabilir. Market ve depo alanlarını düzenlemek adına son derece kaliteli ürünlerimiz buluyor. İstanbul içinde faaliyet gösteren birçok sektör için yenilenen hazır raf sistemleri satışı yaptık ve yapmaya devam ediyoruz. Farklı reyon yapısı olan hazır rafların enleri geniş olmasından dolayı birçok alan için uygun. Dosya arşivlemek, kitapları düzenlemek gibi işlemler için hazır rafları kullanabiliriz. Toplu alımlarda Rafsis müşterisine uygun ödeme kolaylığı sağlamaktadır. Çok daha fazlası için firmamızdan bilgi alabilirsiniz.

2018-07-10T11:00:08+00:00 Tags: , |
error: