Kaliteli Çelik Raf Sistemleri

//Kaliteli Çelik Raf Sistemleri

Kaliteli Çelik Raf Sistemleri

Kaliteli Çelik Raf Sistemleri

Kaliteli Çelik Raf SistemleriKaliteli çelik raf sistemleri, şüphesiz en dayanıklı raf sistemleri arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Genellikle arşiv, depo ya da ağır depo rafı olarak kullanılmakta olan kaliteli çelik raf sistemleri diğer raf modellerine oranla daha sağlam ve daha uzun ömürlüdür, ayrıca raflar içerisinde en ekonomik raf olarak da karşımıza çıkmaktadır. Bu özelliklere sahip olması da tercih edilmesini oldukça arttırır.

kaliteli çelik raf sistemleri genellikle belirli ölçüler de üretilmekte olan bir raf sistemidir fakat müşterilerin özel siparişlerine göre farklı boyutlarda da hazırlanılabilmektedir. Rafsis üretmekte olduğu çelik rafları vidalı bir sistemle hazırlayarak dayanıklılığını arttırmaktadır. Diğer adı ile arşiv rafı olarak bilinmekte olan bu raflara olan ilgi oldukça büyüktür.  Bu rafın taşıyacağı yük miktarına oranla tabla gibi özelliklerinde birtakım farklılıklar meydana gelir.  Bu kaliteli çelik raf sistemleri daha çok gri renklerde üretilmektedir fakat son zamanlarda yaygınlaşan renklendirme durumu ile estetikte ön plana çıkmıştır. Özellikle dosyalama, arşivleme kısımlarının olmazsa olmazı olan bu raflar son dönemlerde en çok satılanlar arasında yer alıyor.

Kaliteli Çelik Raf Sistemleri Çeşitleri

Çelik raflar başlığı altında iki adet raf modelleri karşımıza çıkmaktadır bunlardan ilki ise klasör rafları olmaktadır.

İstanbul ve çevresinde yoğun olarak talep edilen klasör rafları, arşiv işlerinin düzenli olmasını ve çok yer gerekmediği için yerden tasarruf etmek isteyenlerin tercihi olmaktadır. Günümüzde bulunan kamu kuruluşları, hastanelerdeki arşiv bölümleri ve kütüphanelerde bu raflara çok sık rastlanılmaktadır. Raf modelinin taşıyacağı yük miktarına uygun olarak imalatı gerçekleşmektedir. Piyasada yaygın olarak kullanılan raf sistemlerine oranla daha kolay kullanıma sahiptir.

Diğer bir kaliteli çelik raf sistemleri ise, malzeme rafları olmaktadır. Malzeme raflarına ilginin büyük olmasının ana sebebi alan ve dayanıklılığı olmaktadır. Günümüzde arşivlemeden sonra en çok geniş depo alanlarının tercihi olan bu kaliteli çelik raf sistemleri son derece uzun ömre sahiptir. Çelik malzeme raflarının fiyatları oldukça uygundur ve Rafsis tarafından özel olarak müşterilere hızlı ve kaliteli bir şekilde üretilmektedir. Boyama sonrası özel olarak fırınlama işlemi de gerçekleştiği için bu rafların insan sağlığına aykırı hiçbir özelliği yoktur.

Bir yorum

  1. […] Çelik raf sistemleri modelleri, adından da anlaşılacağı gibi çelik malzemeden tasarlanmaktadır. Rafların sabit durmasını sağlayan ayaklar, yine sağlam olması açısından çelikten üretilmektedir. Ayrıca raf boşlukları, yine ayaklar üzerine açılmış olan delikler üzerinden ayarlanmaktadır. Kullanım potansiyeli bir hayli geniş olan bu sistemler, cıvata somun yardımı ile birleştirilmektedir. Böylece taşınma durumunda kolay sökülmekte ve depo içerisinde yer değişikliği konusunda kullanıcısını fazla yormamaktadır. Cıvatalar özel makineler ile sıkılmakta ve kesinlikle gevşeme yapmamaktadır. Çelik raf sistemleri modelleri, farklı ebatlarda da üretilmektedir. Örneğin, eczanelerde ve küçük işletmelerde kullanılan sistemler, biraz da minimum bir boyuttadır. Ayrıca raf direklerine konulan tekerlik sayesinde, kolay bir şekilde hareket ettirebilir veya bir yerden bir yere çevrilebilir. Uzun demir ve plastikler de, yine çelik raf sistemleri modelleri sayesinde depolanabilmektedir. İstanbul Rafsis firması olarak, ürettiğimiz raf sistemleri sayesinde müşterilerimizin depolama alanlarını genişletmekteyiz. Tüm ürünlerimiz Avrupa standartları seviyesindedir. Firma olarak çalışma prensibimiz tamamen kalite odaklı ve müşteri memnuniyetidir. Detaylı bilgi için danışmanlarımız ile iletişime geçebilir ve fiyat politikamızı yakından öğrenebilirsiniz. Ayrıca çelik raf sistemlerimizin üretim aşamasını, atölyelerimize ziyaret ederek görebilir ve kaliteyi sizde fark edebilirsiniz. […]

Yorum kapalı

error: