Kumaş Rafları

/ / Rafsis Blog

Kumaş Rafları

Konfeksiyon ve tekstil işletmelerinde ideal şekilde kullanılan sistemler Rafsis garantisinde üretilmektedir. Tekstil sektöründe kumaş toplarının düzenli bir şekilde depolanması ve istiflenmesini istiyorsanız kumaş rafları sistemlerini İstanbul Rafsis sayesinde alabilirsiniz.

Kumaş RaflarıKumaş rafında operatöre zamandan tasarruf ettirecek kalite söz konusudur. Operatörün rahatça kullanımına izin verilen kumaş rafı depo içinde kullanılmaktadır. Kumaş rafları ürün yerleşim ve ürün boşaltma esnasında yüksek derece dayanıklılık sağlayacak kalitededir. Giyim sektöründe bu derece ihtiyaç haline gelen kumaş rafları rulo şeklinde olan kumaş toplarının çok basit şekilde depolanması ve işçiye zaman tasarrufu yaptırmasını sağlar.

Kumaş Rafları Özellikleri

İnsan gücü ile yükseğe kaldırılmayan kumaş rafında montaj ve demontaj süreçleri önem arz eder. Depolarda kullanım için uygun olan bu raflarda uzunluk önemlidir. Firmamız Rafsis müşterilere özel çok portatif olan kumaş rafı üretimi gerçekleştirir. Uzun olan kumaş toplarını bu şekilde yerine kolayca yerleştireceksiniz.

Kumaş rulosunu rafa dizerken ilave bir ekipmana ihtiyaç duymadan iş yapmaya yaran raflarda yüksek kalite söz konusudur. Bu derece portatif olan kumaş rafı raf aralıkları ise müşteriden onay alınarak yapılır.
Rafsis kumaş raflarını imal ederken raf içinden kolayca mal alınmasını sağlayacak incelikleri de baza alarak siparişini tamamlar. Ayrıca bu sistem sayesinde istif aracını kullanarak da malın yer değişimi kolayca yapılabilir. Depolar için ideal olan metal veya ahşap yapıda üretilen kumaş rafları modüler yapıda üretilen kancalar ile desteklenir.

Tekstil sektörü için vazgeçilmez ihtiyaç haline gelen kumaş rafı siparişlerinde İstanbul veya farklı iller için her zaman firmamızdan yardım alabilirsiniz. Depolama süreçlerinde manuel istifleme işleminin kolayca yapılıyor olması müşteri kitlesini arttıracak nitelikli rafı temsil eder. Ekipman gerektirmeden iş yapacak bir raf istiyorsanız Rafsis size garantili ürün sunar.