Kumaş rafı

Konfeksiyon ve tekstil sektöründe rulo şeklindeki kumaş toplarının depolanması ve istiflenmesi için kullanılan en ideal raf sistemidir. Sistem, modüler ayaklara kanca ile birleştirilen ana taşıyıcılar (travers) ve üzerine koyulan tablalardan oluşur.Tablalar metal veya ahşap yapılabilir. Sistemin geçmeli yapıya sahip olması ve portatif oluşu sebebiyle montaj-demontaj işlemini ilave bir ekipman gerektirmeden kolaylıkla yapılmasına olanak sağlar.Yerden ve zamandan tasarruf sağlar.Portatif oluşu sebebiyle raf aralıklarıayarlanabilir. Manuel olarak istifleme yapılan depolarda minirack sistem tarzında yapıldığı gibi istif araçlarıyla istifleme yapılması durumunda rack sistem raf yapımı uygundur.Kumaş toplarının uzun olması durumunda mukavemeti sağlamak amacıyla üçlü veya dörtlü ayak sistemi yapılır.Kumaşların raflara direkt olarak koyulabildiği gibi, özel olarak imal edilen metal sepetler içersinde de bu tip rafların üzerinde depolanabilir. Ayrıca istif aracının çatal ağızları değiştirilerek insan gücüyle kaldırılmayan kumaş ruloları rafların üzerinde bu şekilde depolanabilir.

Rafsis sektöründe faaliyet gösteren firmamız, ticari hayatına 2010 yılında başlamıştır.Kuruluşundan itibaren müşterileriyle karşılıklı güvene dayalı uzun vadeli ilişkiler kurmuş, hızla büyümesi ve gelişmesiyle rafsistemleri alanında öncü kuruluşlar arasında yerini almıştır.

Anadolu Yakası

Küçükbakkalköy mah. Dudullu cad. Brandium Residence R 2 Blok No:23 – 25 B Ataşehir / İstanbul TEL: +90 216 290 29 80

Fabrika Merkez

İstanbul Deri OSB Mh. Kazlıçeşme Cad. No:33 G-6 Parsel Tuzla/İstanbul TEL: +90 216 290 27 77-79 EMAIL: [email protected]
Rafsis © Copyright 2017
Kalkan Kiralık Villa Kiralık Villa Ucuz Uçak Bileti Helal Tatil Evleri