Metal Raf Modelleri

/ / Rafsis Blog
Metal Raf

Metal Raf Modelleri

Ana yapı malzemesi “metal” cinsinden olan raflar, metal raf sistemleri olarak adlandırılmaktadır. Bu rafların paralel bir şekilde üst üste sıralandırılması ile de metal raf modelleri sistemlerini oluşturulmaktadır.

Piyasada oldukça fazla talep gören bir modeldir. Bunun nedeni ise ahşap malzemeye kıyasla hem ağır yükler için ideal olması hem de uzun süreli dayanıklılık göstermesidir. İşlenen metal malzeme ile istenilen ebatlarda çelik raf sistemleri imal edilebilmektedir. Bu sayede kullanım alanı doğrultusunda en verimli bir şekilde kullanılabilecek model elde edilmiş oluyor.

Firmamız sektörde en iyi çözümü sunma garantisi veren, alanında deneyimli bir firmadır. Bu süreçte siz değerli müşterilerimiz için belirlenecek proje ayrıntıları doğrultusunda metal raf modelleri imalatı ve montajı gerçekleştirmekteyiz.

Çelik Raf İmalatı

Çelik raf imalatçıları arasında kaliteyi ön planda tutan firmamız aynı zamanda siz değerli müşterilerimizin taleplerini önemsemektedir. Çünkü biliyoruz ki imalatını gerçekleştireceğimiz raf modeli tam anlamıyla beklentilerinizi karşılaması gerekmektedir.

Bu doğrultuda;

  • Raf sisteminin ihtiyaç duyulduğu alan için ön analizin yapılması
  • Sizlerin nasıl bir sistem istediğinize dair ayrıntıların dikkate alınması
  • Hem söz konusu alanın hem de sizlerin talepleri göz önünde bulundurularak sizlere en iyi çözümün sunulması
  • Genel ebatlar, profil kalınlıkları, levha genişlikleri gibi bir çok ayrıntının uygun oranda belirlenmesi
  • Tasarım olarak da göze hitap etmesi

Gibi kriterleri sağlamaktayız.

Depo, arşiv odası, mağaza alanı, endüstriyel kullanım gibi bir çok farklı alan ve kullanım şekli doğrultusunda imalat gerçekleştirilebilmektedir.Metal Raf modelleri

Metal Raf Modelleri Fiyatları

İmalat sürecinde bir çok etkenin metal raf modelleri fiyatları etkiliyor olduğunu belirtmemiz gerekiyor. Bu nedenden dolayı fiyat olarak bir bilgi verebilmemiz adına öncelikli olarak imalatı gerçekleştirilecek sisteme dair ayrıntıları bilmemiz gerekiyor. Bu süreç ancak sizlerin tarafımız ile iletişime geçmesi ile mümkün olacaktır. Bu sayede yapılacak ön analiz ile sizin için en ideal fiyat teklifini sunabileceğiz. Nitekim İstanbul çelik raf firmaları arasında uzun yıllardır müşteri memnuniyetini kazanmış olan firmamız sizler için en makul fiyat teklifini sunma gayreti içerisindedir. Uzun kullanım ömrüne sahip ve tam anlamıyla beklentilerinize karşılayacak çözümler üretiyoruz. En iyi çözümler için lütfen iletişime geçiniz.