Metal Raf Sistemleri

//Metal Raf Sistemleri

Metal Raf Sistemleri

Metal Raf Sistemleri

Metal Raf Sistemleri Rafsis her türlü organizasyon için gerekli olan metal raf ürünlerini müşterisine sunmaktadır. Rafsis deneyimli ve işi bilen kadrosu ile İstanbul, Ankara, İzmir, Adana gibi büyük illere ve diğer illere de metal raf sistemleri satışı gerçekleştirmektedir.

Metal raf sistemlerinde son geliştirilen üretim teknolojilerini kullanan Rafsis istenilen özel ebat ve ölçülerde üretimleri gerçekleştirmektedir. Metal raf siparişlerinde metal özelliğinin istenilen kalınlık ve istenilen incelikte üretilmesi de söz konusudur. Müşterisine zamandan kazandıracak olan özel metal raf ürünleri operatörlerin kullanımları içinde çok uygun olacaktır. Rafsis çok ekonomik fiyatlarla satışa sunulan metal raf sistemlerinin garantisini vermektedir.

Endüstri, sanayi, dış giydirme, depo düzenleme gibi işlemler için çok ideal olan metal raf sistemlerinde Avrupa standartlarındaki kalite söz konusudur. Birçok depolama sistemi için geçerli olan metal raflar İstanbul içi ve İstanbul dışındaki müşterisini memnun edecek kalitededir. Soğuk ve sıcak odalar içinde özel metal raf sistemleri düzenleyen Rafsis, güçlü ve dinamik kadrosu ile hizmetinizdedir.

Metal Raf Sistemleri İmalatı

Depolar için gerekli olan sistemli ürünler dış ve iç ceplerdeki ihtiyaçları karşılayacak kalitededir. Birbirinden farklı modüller, farklı parça ve farklı teknoloji ile üretilen metal raf sistemleri kolayca yüklenecek standartta üretilmektir. Ayrıca bu bağlamda belirtmek istediğimiz en önemli husus ise rafların kullanım ve dayanım ömrünün belirtilen süreden de çok fazla uzun olmasıdır.

Son yeni teknoloji ile tasarlanan ve patenti yüksek olan metal raf sistemlerindeki Rafsis garantisini sizlerde tercih edebilir ve örnek stant ürünlerini inceleyebilirsiniz. Rafsis yurt içi ve özellikle İstanbul içindeki her sektörde kullanılacak kadar uygun olan metal raf sistemlerini zamanında teslim etmektedir. Bu doğrultuda hizmet veren uzman mühendis kadromuzdan teknik destek ve bilgi alabilirsiniz.

2018-07-10T12:34:03+00:00 Tags: , , , |
error: