Palet Raf Sistemleri

//Palet Raf Sistemleri

Palet Raf Sistemleri

Palet Raf Sistemleri

Palet raf sistemleri, ülkemizde en yaygın şekilde kullanılmakta olan raf sistemleri palet raflardır. Bu raflarda bulunan palet adı verilen araçlar sayesinde yükler çok kolay bir şekilde blok halinde bu paletlerin üzerine taşınılabilir. Bunun yanı sıra bu paletler sayesinde çok kolay bir şekilde taşıma işlemleri gerçekleşir depolama konusunda hiçbir sorun ortaya çıkmamaktadır.

Palet Raf SistemleriGünümüzün şartları ele alındığında depolama konusunda oldukça avantajı sunan bu palet rafları için ilgi oldukça büyüktür. Günümüzde hakimiyet kuran binlerce raf firmaları arasında ilk sıralara yerleşmiş olan Rafsis firması raf konusunda kalitesini konuşturarak palet rafları konusunda bir ustalık göstermiştir.

Rafsis firması bünyesinde bulunmakta olan yıllardır bu sektöre kendini vermiş ekibimiz sayesinde en kaliteli en iyi raf sistemleri üretilmektedir. Üretilmekte olan bu paletli raf sistemlerinin birden fazla çeşidi bulunur bu çeşitler arasında en çok kullanılanı sırt sırta para etrafı yani diğer adıyla konvansiyonel palet rafıdır. Bu rafta paletleri destekleyen ayaklar bulunur.

Palet derinliğine göre çift derinlik sistemi uygulanır sırt sırta palet raf sistemleri yoğun depolama özelliği ve fifo ile lifo sistemleri bulunmaktadır.Bunlar dışında en çok kullanılan palet raflardan biri de içine girilebilir, içinden geçişli raf sistemleridir, bu raflara göre forklift kullanılır.

Kullanılmakta olan bu forkliftlere göre özel olarak hazırlanmış raylar yerleştirilir. Böylece ön yüz açık kalacaktır sistemi sağlam yapmak için ayaklar takılır ve emniyet profilleri bağlanmalıdır. Forklift girişinin uçtan uca iki ucu bulunmaktadır. Bu raf sisteminde yüksek depolama olanağının yanı sıra kayar raf sistemi sayesinde kolay taşıma imkânı da sunulur.

Günümüzde bulunmakta olan birçok raf sistemi arasında en kullanışlı raf modellerinden biri olan palet raflar, en çok marketlerde, depolarda, tekstil sanayilerinde tercih edilmektedir. Bu raf modelini yükü oldukça ağır olan işletmeler tercih etmektedir.

İstanbul gibi sanayileşmiş birçok şehrin kurtarıcısı olan bu raflar özel olarak tasarlanmış olup müşteri siparişi doğrultusunda değiştirilebilmektedir.Sizin de eğer palet raf sistemleri gibi raf model ihtiyacınız varsa Rafsis firmamızı arayarak sizin için en ideal modeli bulmanız oldukça kolay bir iş olacaktır.

Tüm ihtiyaçlarınızda Rafsis raf sistemleri mutlaka yanınızda..

2 Yorum

  1. […] Büyük işletmelere özel binlerce tasarımız vardır. Ezilmeye karşı dayanıklı açık raf sistemleri uzun süre kullanım elde etmenize yardımcıdır. Paslanmaz çelik veya metalden üretilir. Bu […]

  2. […] raf sistemleri garantisinde sunulmaktadır. Depolar için gerekli olan çatı ve dış cephelerin raf sistemleri uygulaması gerçekleştirilmektedir. İstanbul içi ve İstanbul dışı depo raf sistemleri […]

Yorum kapalı

error: