Palet Rafı Sistemleri

//Palet Rafı Sistemleri

Palet Rafı Sistemleri

Palet Rafı Sistemleri

Palet Rafı SistemleriAhşap tarzı malzemelerin depolanmasında kullanılan palet rafı sistemleri, özellikle marangoz atölyelerinin olmazsa olmazları arasında yer almaktadır. Bu raf sistemleri sayesin palet gibi geniş boyutlara sahip olan ürünler rahat bir şekilde depolanmaktadır. Raf sistemleri sayesinde, birçok malzeme düzenli bir şekilde istiflenmekte ve aradığında yine kolay bir şekilde bulunmaktadır. Raf sistemleri sektöründe hizmet veren İstanbul Rafsis firması, her çeşit ürün modeline uygun olabilecek ve farklı malzemelerin rahat bir şekilde istiflenmesini sağlayacak raf sistemleri üretmektedir. Kaliteyi, çalışma prensibi olarak benimsemiş firma, alanında uzman çalışma arkadaşları sayesinde başarıyı yakalamıştır. Özellikle palet rafların imalatı üzerinde yoğunlaşan firmamız, geniş hacimli ürünlerin kolay bir şekilde depolanmasını sağlayacak pratik çözüm yolları geliştirmektedir.

Palet Rafı Sistemleri Özellikleri

Palet rafları, genel olarak, hacimsel olarak geniş ürünlerin depolanmasında kullanılır. Ayrıca, uzun demir çubukları gibi, mdf parçalarında dizilmesinde görev alır. Fabrikalarda, üretim merkezlerinde ve büyük işletmelerde kullanılan bu raflar, montaj sırasında iki raf arasındaki boşlukta istenildiği genişliklerde ayarlanabilir. Palet raf, oldukça sağlam yapıya sahip olan metal ve çelik malzemelerden üretilmektedir. Uzun yıllar kullanılabilir ve dışardan gelen baskılara da dayanıklılık gösterebilmektedir. Kullanım özellikleri ise, hacimsel olarak geniş olan depolarda tercih edilmekte ve ağır tonaja sahip olan ürünleri rahat bir şekilde taşıyabilmektedir. Palet rafı sistemleri, fabrikalarda üretilen ahşap tarzı parçalarında depolanmasın da kullanılır. Ayrıca paslanmaz, çürümez ve kolay kolay kırılmaz. Ani kullanıcısını oldukça memnun etmektedir. İstanbul Rafsis firması bünyesinde üretilen palet rafı sistemleri, kalitesi, sağlamlığı ve kullanım özellikleri ile depolarda oldukça tercih edilmektedir. Kurumsal bir firma olan Rafsis, uzun yıllardır bu sektörde hizmet vermekte ve edindiği tecrübeleri, üretimine yansıtmaktadır. Geniş alanlarınızın, daha da kullanışlı hale getirilmesini sağlayan raf sistemleri, gelişen teknoloji sayesinde farklı tasarımlarda da üretilmektedir.

Müşteri İletişimi

İstanbul Rafsis firması olarak, satış öncesi ve sonrası her zaman müşterilerimiz ile iletişim halinde olan danışmanlarımız sayesinde, tüm işlemler kontrollü bir şekilde yürütülmektedir. Ayrıca palet rafı sistemleri gibi geniş alanlarda kullanacağınız raf sistemleri için, firmamız yetkileri deponuza gelmekte ve gerekli olan incelemeleri yapmaktadır. Bu incelemeler sayesinde, siparişleriniz hatasız bir şekilde tamamlanmaktadır.

2018-07-10T08:57:58+00:00 Tags: , , , |
error: