Palet Rafı

/ / Rafsis Blog
Palet Rafları

Palet Rafı

Palet rafı malzeme yükleme ve boşaltma operasyonlarında işlemi kolaylaştıracak nitelikte olması için özel imalat gerçekleştiriyoruz. Firmamız palet rafı ve diğer tüm raf sistemleri ürünlerinde sistemli şekilde çalışan ürünlerin satışını yapmaktadır.

Depolama alanından tasarruf ettirecek olan birbirinden farklı modellerimiz bulunmaktadır. İstanbul lojistik ve dağıtım firmaları için gerekli olan özel ölçülerde palet rafları yapılmaktadır. Ürün depolamayı zevkli ve kolay hale getirecek modeller sizlere sunulmaktadır.

Stok kontrolü ve anlık depolama işlemlerini kolayca yapmanıza olanak sağlayacak modellerimiz bulunmaktadır. Firmamız; ilaç, lojistik, beyaz eşya, elektronik ve elektronik malzemelerin istiflenmesi için gerekli olan palet rafları seçeneklerimiz oldukça fazladır. Depo hassasiyeti yüksek alanlar için yardımcı ürünler 0 Avrupa standartları ve kalitesinde üretilmektedir.

Palet Rafı Modellerinde Kalite ve Garanti

İşletmelere ekipman ve bakım maliyetlerini azaltacak olan palet raf üretimleri yapılır. Dağıtım merkezleri ve birçok sektörde kullanıma uygun hale getirilen palet rafı depo alanlarını rahatça kullanmanızı sağlayacak niteliktedir. Firmamız teslim süresinde müşterisine sıkıntı yaşatmadan siparişi zamanında teslim eder. Gerçek zamanlı ve doğru bir depolama ihtiyacınız için firmamızdan yardım alabilirsiniz.

Büyük ve ağır veya orta yüklü olan malzemelerin istif ve depolanma işlemlerinde yardımcı olan modeller hakkında firmamız çalışanlarından geniş ve kapsamlı bilgiler alabilirsiniz. Palet raf modellerimiz malzeme taşınırken maliyetleri azaltacak nitelikte tasarlandı. Depo yönetimini kolaylaştıracak olan farklı bir yapı sizleri bekliyor.

Palet Rafının Modellerinde İşçi Güvenliği

Palet rafı kullanan her bir operatörün işçi güvenliği olması gereklidir. Depolama alanının yoğun olduğu bölgeler içinPalet Rafı ideal olan modellerimizden sizlere bahsetmiştik. Büyük olan yüklerin depolanma süreçlerinde işçi sağlığını baza alarak yerleşim yapmak çok önemlidir. Stoklama yaparken işçinin sağlığını temel alarak yerleşim yapıyoruz.

Palet raflarını kullanan operatörün esnek ve rahat hareketler yapmasına olanak sağlamak gerekir. Ürünlerin blok şeklinde depolanırken sağlığa uygun imal edilmesi şu durumda büyük bir gerekliliktir. Her şekilde istenilen ölçülerde depolama yapılmasına olanak sağlanılan ilgili ürünleri firmamız sayesinde sizlere sunuyoruz. İstanbul firmamız farklı boyuttaki malzemelerin depolanması için ihtiyacınız haline gelen sistemi entegre etmektedir.