Palet Rafları Imalatı

//Palet Rafları Imalatı

Palet Rafları Imalatı

Palet Rafları Imalatı

Palet Rafları ImalatıRaf sisteminde kullanılacak alandan maksimum seviyede alan kazanmanız için çok özel çözümler sunuyoruz. Rafsis palet rafları imalatı alanında çok gerekli olan modern ürünleri alıcısı ile buluşturmaktadır. Depolama ihtiyaçlarınıza özel çözümler için sizlere 7/24 yardımcı olacak uzman personellerimizden destek alınız.

Yer kaybını önlemek için özel ölçülerde imalat yapıyoruz. Çok dar ve kullanımı zor alanlar için ideal ölçülerde palet rafı satışı yapılır. Palet rafları imalatı denince akla uygun maliyetlerle imal edilmiş ürün gelmektedir.

Firmamız Rafsis bu kapsamda sanayi, ilaç ve gıda gibi daha birçok sektör için ideal rafların imalat süreçlerini gerçekleştirir. Demonte süreçlerinde zorluk yaşamayacağınız iddialı ürünler sizleri bekliyor.

Palet Rafları Imalatı ve Dayanıklılık Garantisi

Deprem ülkesi olan bir coğrafyada olmamızdan kaynaklı son derece dayanıklı olan raf sistemlerini ihtiyacımız var. Her türlü yangın, deprem, sel gibi doğal afet için dayanıklı olan palet rafları imalatı yapıyoruz. İstanbul içinde birçok sektör için gerekli olan ürünlerimizde yüksek kalite bulunmaktadır.

Rüzgâr yönü çok sert olan bölgeler için bile dayanıklı olan malların imalatı yapılır. Tüm projeler için kullanıma uygun dayanıklı raflar hakkında çok daha fazla bilgiyi firmamız çalışanlarından alabilirsiniz. Rafsis palet rafları imalatı süreçlerinde başka yere taşınması kolay olan işlemi almanızı sağlar. Ağır yük paletli, dekoratif raf, metal raf ve çelik raf imalatlarında projeye özel ölçülendirme de yapılır.

Palet Rafları ve Projeye Uygunluk

Tüm projeler için birbirinden iddialı modeller bilinçli ve sorumluluk sahibi kadromuz ile hazırlanmaktadır. Ürünler hazırlanmadan öncesinde ise alan tespiti yapmak üzere uzman mühendislerimiz alanı kontrol ediyor. İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında olan birçok firma için ideal palet rafları imalatı‘nı seri şekilde yapıyoruz.

Dar ve çok küçük kirişleri olan bölgeler için özel ARGE çalışması yapılmaktadır. Kolonlar ve girişlerden dolayı meydana gelen kayıpları en aza indirgemek bu sayede çok basit oluyor. Kullanan kişiye maksimum performans sağlayacak kalite ile karşılayacak ve hiç pişman olmayacaksınız. Ayrıca Rafsis tüm ürünlerde vade farklı olmadan ödeme kolaylığı sağlar. Rafsis tüm müşterileri memnun edecek şekilde bir ödeme planı çıkartır.

2018-07-10T11:06:10+00:00 Tags: , , |

Bir yorum

  1. […] şartları ele alındığında depolama konusunda oldukça avantajı sunan bu palet rafları için ilgi oldukça büyüktür. Günümüzde hakimiyet kuran binlerce raf firmaları arasında ilk […]

Yorum kapalı

error: