Palet Rafları Modelleri

/ / Rafsis Blog

Palet Rafları Modelleri

Palet rafları modelleri yapı malzemesi cinsine göre imal edilmesi gerekli olan raf sistemidir. Hafif ve orta yük raflar olan veya ağır yükü olmayan malzemelerin istiflenmesi için gerekli olan raf sistemidir. Arşiv depolanması veya yapı malzemesi istiflenmesi için gerekli olan palet rafları modelleri Rafsis garantisinde sunulur.

Palet Rafları Modelleri Palet rafı modelleri raf kombinasyonları bu süreçte çok fazla önem arz eder. Her tip raf bölümünde kullanıcının kullanımını kolay hale getirecek ergonomik tasarım söz konusudur. Rafsis, tüm işletmeler için gerekli olan ve raf kombinasyonları çok düzgün olan palet raf sistemini uygular. Palet rafı ISO 9001 kalitesinde üretilmektedir.

Palet rafları modelleri sipariş hazırlama ve teslim süreçleri gerektiği zamanda yapılır. Her türlü parçanın yerine istiflenmesi için entegre edilen bu yapı müşterinin isteklerine uygun imal edilir. İstanbul lojistik firmaları için ihtiyaç haline gelen palet raf malzemelerin yüklemesinin kolay hale getirilecek şekilde yapılmasına olanak sağlar. İstanbul lojistik ve otomotiv sektörü içinde üretilen palet raf istifleme aracı olmaksızın manuel yani el yardımı ile çalışılmasına olanak sağlar. Bu şekilde firmada bulunan kullanıcı çok rahat eder.

Palet Rafları Modelleri Imalatı

Palet rafı İstanbul toptancılarını ve market çalışanlarını memnun edecek şekilde düzenlenir. Süpermarketler ve elektronik yedek parça malzemeleri satan işletmeler içinde palet rafı çok kullanışlı olacaktır. Ayrıca İstanbul içinde inşaat yapı malzemeleri satan firmalar da bu kapsamda ergonomik olan ürünlerimize sahip olabilirler.

Palet rafları modelleri tasarımı esnek ve yüksek kalitede tasarlanan firmamız Rafsis hakkında çok daha fazla bilgiyi personellerimizden alabilirsiniz. Sizlerde, depo malzemeleri, ağır yük malzeme depolanması, hafif veya orta ağırlıklarda olan malzeme depolanması, arşiv veya yedek parça depolanması için gerekli olan raflara kısa sürede sahip olmak istiyorsanız firmamız ile irtibata geçiniz.