Paslanmaz Raf Çeşitleri

/ / Rafsis Blog
Paslanmaz Telli Raf Sistemleri

Paslanmaz Raf Çeşitleri

Ürünlerin sağlıklı bir şekilde depolanmasını sağlayan raf sistemleri, hemen hemen tüm yaşam alanlarında kullanılmaktadır. Genel olarak depoların düzenli gözükmesini ve aranılan ürüne kola ulaşılmasını sağlayan raf sistemleri, farklı çeşit ve türlerde üretilmektedir. Bireyler, depolardaki ürünlerin yerlerini belirlemek için klasik raf çeşitlerinden hariç, farklı özellikle sahip ürünlerde kullanmaktadır. Bu ürünlere örnek vermek gerekirse, uzun ömürlü olan, dış etkenlere karşı oldukça dayanıklılık gösteren ve kullanımı kolay olan paslanmaz raf çeşitleri, herhangi bir ortamda rahatlıkla kullanılabilmektedir. Özellikle üstü açık olan ve içerisine su gibi sıvı maddelerin rahat bir şekilde girebildiği depolarda tercih edilmektedir. İstanbul firmamız, sektörümüzün en iyi ve eni kaliteli raf sistemlerini tasarlamaktayız. Satışa sunduğumuz tüm ürünler, paslanmaya, çürümeye veya kırılmaya karşı korunaklıdır. Müşterilerimizin talep ettiği raf sistemlerini, ekonomik fiyatlar ile satmaktayız.

Rafsis Paslanmaz Raf Çeşitleri

Paslanmaz raf çeşitleri, adından da anlaşılacağı gibi, hangi durum da olursa olsun, paslanma gibi yapısını bozan tüm kimyasallara karşı dayanıklıdır. Paslanmaz raf çeşitleri genel olarak çelik ve krom malzemelerinden üretilmektedir. Bu malzemelerde, ısıya, suya ve diğer hava koşularına karşı oldukça dayanıklıdır. Paslanmaz raf çeşitleri özellikleri ise, yatırım amaçlı olarak tercih edilmekte ve uzun ömürlü kullanıma uygun olmaktadır. Ayrıca bu raflar, aşırı yüke karşı da son derece dayanıklıdır. Genel olarak sanayi ve üretim atölyelerinde kullanılmaktadır. Müşterilerin istediğine göre farklı renklerde de temin edilmekte ve aynı zamanda anti içerisinde bakteriyel özelliği barındırmaktadır.

Raf Sistemleri Sorunları

Raf sistemlerini kullanan birçok kişinin yaşadığı en büyük sorun olan paslanma ve çürüme, İstanbul Paslanmaz Raf Çeşitlerifirmamız bünyesinde üretilen ürünler için söz konusu değildir. Ayrıca, firma üretimde kullandığı özel boyalar sayesinde paslanmaz raf çeşitleri sistemlerinin zaman içerisinde bozulmasını ve çürümesini engellemektedir. Bu sayede tüm ürünlerin uzun vadede kullanılması sağlanmaktadır.  Raf sistemlerinde yaşanılan diğer bir sorun ise, kırılma ve rafların taşıdığı yükün tonajını karşılayamayacak bir duruma gelmesidir. Firma olarak, üretim kalitemiz sayesinde, müşterilerimizin hiçbir zaman örnek verdiğimiz sorunları yaşamasını engellemekteyiz. Çelik ve demir karışımından oluşmuş olan raf sistemlerimiz, gerekli olan tüm testlerden geçirilmektedir.