Paslanmaz Raf Imalatı

/ / Rafsis Blog
Paslanmaz Telli Raf Sistemleri

Paslanmaz Raf Imalatı

Paslanmaz raf imalatı çelikten oluşmakta olan dayanıklı bir raf modelidir. Çeliğin dayanıklı bir yapıya sahip olması ve desenler, renkler ile süslenerek oluşturulmakta olan paslanmaz raf imalatı günümüzde oldukça ilgi çekmektedir. Özellikle oldukça yük sorunu bulunan işletmeler için bu raf sistemleri adeta kurtarıcı rolündedir. Çeliğin paslanmazlık özelliğinden oluşturulan özel olarak tasarlanmış bu raf sistemleri karbon ve krom ilave edilmesi ile paslanmazlık özelliğine sahip olmuştur. Raf sistemleri arasında en kolay şekilde kurulumu yapılabilen sistem budur, paslanmaz raf imalatı oksitlenmeye karşı son derece dayanıklı olup herhangi bir olumsuzluk durumunda garanti altında olmaktadır.

Firmamız raf sistemleri üretiminde en ince ayrıntısına kadar en ince özelliklerine kadar teker teker özenle hazırlanmaktadır. Yıllardır içinde bulunduğumuz bu sektörde deneyimli ekip arkadaşlarımız sayesinde daima en iyisini yapmış durumdayız. Üretmekte olduğumuz paslanmaz raf imalatı sayesinde oldukça sağlam raflar üreterek eczaneler, sağlık kuruluşları, hastaneler gibi kuruluşlarda bu raf sistemleri tercih edilmektedir. Paslanmaz çelik rafların en çok tercih edildiği yerler hastanelerdir.

Çünkü bu gibi yerlerde hijyen temizlik oldukça önem arz etmektedir, bu paslanmaz raf imalatı montajı ve kuruluşu oldukça basit olup kullanılanlara sorun çıkarmamaktadır. Maliyet olarak normal raf sistemleri oranla daha pahalı olsa da diğer raf sistemlerine oranla daha dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Günümüzde bulunmakta olan ilaç, gıda, alışveriş ve benzeri temizlik isteyen her yerde bu raf sistemleri önerilmektedir. Yani kısacası paslanmaz raf sistemlerini kullanmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.  Özellikle İstanbul ve çevresinde artmakta olan sanayileşme gibi etkenlerden dolayı bu raf sistemlerine talep oldukça fazladır. Tabii ki bunda bu raf sisteminin pratik bir yapıya sahip olmasının da etkisi vardır.

Rafsis Paslanmaz Raf Imalatı

Paslanmaz raf imalatı günümüzde istifleme yani düzenleme de en çok tercih edilen raflar arasında yerini almıştır. BuPaslanmaz Raf imalatı rafın hijyenik açıdan ayrı bir önem teşkil ettiği de göz ardı edilemez, çelik raf fiyatları çok ucuz olmamasına rağmen talebin oldukça fazla olduğu bir raf modelidir. Pratik kullanımı, alandan tasarruf sağlaması ve yüksek oranda yük kapasitesinin bulunması ile oldukça kolaylık sunar.

Çelik raflar hijyeniktir, ürünlerin sergilenmesin de oldukça kolaylık sunar. Mağaza, dükkanlar lokantalar ve benzeri yerlerde çok sık kullanılır bunun yanı sıra bu tür raflarda rutubet, nem gibi olaylara rastlanmaz.