Paslanmaz Raf Modelleri

//Paslanmaz Raf Modelleri

Paslanmaz Raf Modelleri

Paslanmaz Raf Modelleri

Paslanmaz rafPaslanmaz Raf Modelleri modelleri, raf sisteminin güçlü olmasını sağlayan en önemli ayrıntıların başında malzeme yapısı gelmektedir. Nitekim malzeme yapısı ne kadar kaliteli olursa, kullanım ömrü de bir o kadar uzun olacaktır. Bir raf sisteminin yüksek alaşımdan elde edilen malzemeden imal edilen ekipmanlara sahip olması, söz konusu sistemin yüzlerce kilo ağırlığına kadar mukavemet gücüne sahip olmasını sağlar. Bununla birlikte yoğun kullanım ya da tam tersi uzun süreli uygunsuz şartlarda kullanımında dahi yapısal olarak deformasyona uğramadan dayanıklılık göstermesini sağlar. İşte bu şartların karşılanmasında paslanmaz raf modelleri önemli olmaktadır. Ana maddeye ideal oranda krom malzeme eklenmesi ile imalatı gerçekleştirilecek raf sisteminin “paslanmaz” özellikte olması sağlanabilmektedir.

Paslanmaz Raf Modelleri Talebinde Bulunabilirsiniz

Paslanmaz raf modelleri aynı zamanda tasarım bakımından da beklentileri karşılamaktadır. Nitekim paslanmayan yapısı itibariyle göz için daha uygun görünüm sunmaktadır. Ancak müşterilerimizin bu türden raf modellerini özel olarak talep etmesindeki en önemli nedenlerin büyük bir çoğunluğunu ise “dayanıklılık” oluşturmaktadır. Özellikle de sanayi alanında yoğun kullanım senaryolarında da paslanmayacak nitelikte bir malzeme yapısından bahsediyoruz. İmalat aşamasında önce ihtiyacınız doğrultusunda projelendirme yapılır. Bu proje aşamasında sizlerin talepleri göz önünde bulundurulur. Bu sayede en uygun kullanışa sahip bir raf modeli için çözüm sunulmuş olur.

Paslanmaz Raf Fiyatları Ne Kadar?

Sizlere imalat, satış ve montajı aşamalarında titizlikle hizmet verdiğimiz paslanmaz raf modelleri için fiyat sunabilmemiz için ise iletişime geçmeniz gerekiyor. Çünkü bildiğiniz gibi bu raf sistemlerinin ana malzemesi demir ve dolayısıyla da bu malzemenin satın alma aşamasındaki kur, satın alma sürecinde işe uygun bir şekilde işlenmesi, ideal oranda krom malzeme eklenmesi ile ideal alaşımın elde edilmesi gibi daha bir çok kriter fiyatları belirlemekte etkendir. Dolayısıyla da bizlerle iletişime geçerek, ihtiyaç duyduğunuz sistem için ön analiz yapmamızı ve bu sayede sizin için en iyi çözümü sunarken, en iyi fiyat teklifini de sunmamızı sağlayabilirsiniz. Rafsis olarak, İstanbul’da endüstriyel faaliyet alanlarının yanı sıra mağaza birimlerinde de ihtiyaç duyulan “paslanmaz” nitelikteki her türlü rafların imalatını gerçekleştiriyoruz.

2018-07-10T09:39:02+00:00 Tags: , , |
error: