Paslanmaz raf sistemleri

Tamamı 304 kalite (İNOX) paslanmaz çelikten mamul çizilmeye ve oksitlenmeye karşı son derece dayanıklı, sert yüzeyler için elektro polisaj yapılmış, soğuk odalarda kullanılmaya elverişli en ideal raf sistemidir. Üzerlerinde ayar çentikleri olan 0,25'lik borulara, farklı ölçülerdeki tel rafların ,konik poliamid tutucularla birleştirilmesiyle oluşur.Ayak altlarındaki ayar vidası sayesinde bozuk zeminlere düzgün şekilde monte edilir. Köşe birleşimlerinde 90° kullanım imkanı ile birlikte tüm ürünlere direkt ulaşım sağlanır. Soğuk odalarda %80'lik hava dolaşımı ile tüm malların eşit soğumasına olanak sağlar. -18°'ye kadar olan soğuk odalarda çalışılabilir. Uygulama alanlarında ışığı kesmediği için mekanda aydınlık sağlar.

Rafsis sektöründe faaliyet gösteren firmamız, ticari hayatına 2010 yılında başlamıştır.Kuruluşundan itibaren müşterileriyle karşılıklı güvene dayalı uzun vadeli ilişkiler kurmuş, hızla büyümesi ve gelişmesiyle rafsistemleri alanında öncü kuruluşlar arasında yerini almıştır.

Anadolu Yakası

Küçükbakkalköy mah. Dudullu cad. Brandium Residence R 2 Blok No:23 – 25 B Ataşehir / İstanbul TEL: +90 216 290 29 80

Fabrika Merkez

İstanbul Deri OSB Mh. Kazlıçeşme Cad. No:33 G-6 Parsel Tuzla/İstanbul TEL: +90 216 290 27 77-79 EMAIL: [email protected]
Rafsis © Copyright 2017
Kalkan Kiralık Villa Kiralık Villa Ucuz Uçak Bileti Helal Tatil Evleri