Portatif Raflar

/ / Rafsis Blog

Portatif Raflar

Portatif Raflar Portatif raflar yaşam alanlarında pratik kullanım avantajı sağlayan ünitelerdir. Fazla yer kaplayan ölçü ve büyüklüğe sahip değildir. Aynı zamanda bir yerden diğer bir yere taşınma veya monte edilme özelliğiyle şık ve dekoratif görünüm oluşturmaktadır. Portatif raf çeşitleri arasında kapaklı raflar, portatif metal raf, raflı portatif soyunma dolabı, portatif kitaplıklar, durum ve konumuna bağlı portatif kartoteksler bu ürünlerden oluşur.

Yaşam Alanlarından Kolaylık Sağlayan Ürün: Portatif Raflar

İstanbul Rafsis üretiminde bulunduğu bu ürünlerle hayatı kolaylaştırarak çevreye ve insan sağlığına zararsız üretimlerde bulunmaktadır. Duvara kolaylıkla monte edilebilen portatif raflarımız belirli kalınlıkta olup 1.sınıf malzeme kullanılmaktadır. Portatif raflarımız sayesinde herkesin evinde mevcut basit el aletleriyle kurulum imkânı mevcuttur.

Her zevke her keseye uygun ürünler

İstanbul Rafsis Raf Sistemleri portatif raflar üretiminde herkesin zevkine uygun, renkli, modern, dekoratif modelleriyle portatif raf kategorisinde çok amaçlı kullanım tercihlerini evlerin, ofis ve bürolardaki köşelere getirmektedir. Rafsis portatif rafları model ve seçenekler açısından bütçelere en uygun alternatifleriyle müşterilerinin beğenisine sunmayı görev bilmektedir. İstanbul Rafsis olarak bu ürünlerle de yetinmeyen firmamız mekân içi kullanımlarda ‘çok amaçlı tekerlekli portatif raflarıyla’ mutfak, banyo, oda ve bahçeler için ideal bir ürün olma özelliğini taşımaktadır. Hafif yüklerinizin evinizde istediğiniz yere taşımanın zevkini yaşayarak zahmetsizce belirtilen alanlarda kullanmanız amacıyla üretilmiş mamullerimizden biridir. 3 veya 4 katlı olarak imal edilen, oldukça kolay kurulan zevk ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda sökülüp takılabilen tekerlekli sistem sayesinde kolay taşınabilir, dekoratif ve kullanışlı bir ürün olma özelliğini taşımaktadır.

Her şey tüketici kullanımı için

Rafsis olarak üretimini yapmakta olduğumuz portatif raflarımız kolay taşınabilen modellerle, katlanarak taşınabilen özelliğe sahip üretimlerde bulunmaktadır. Bu ürünlerin aynı zamanda mekânların başka bir yerine monte edilme imkânı mevcuttur. Kuruluşumuz portatif raflar üretimlerinde müşteriye kolaylık sağlayabilen çevre unsurlarını ön plana alarak üretimde bulunur. Kalite, sağlamlık ve dayanıklılık unsurları, kullanım kolaylığı ve müşteri memnuniyeti, üretim sonrası teknik destek hizmetleri kuruluşumuzun olmazsa olmazları arasında yer almaktadır. İstanbul Rafsis kalite ve yüksek standartlarda üretimini sektöre giriş yaptığı yıldan itibaren benimsemiş, misyon ve vizyonunu çağın gerekleri doğrultusunda kimliğinden ödün vermeden bugünlere dek taşıyan kuruluşlardan biri olmayı başarmanın haklı gururunu yaşamaktadır.