Raf Firmaları

/ / Rafsis Blog

Raf Firmaları

Raf Firmaları Raf firmaları olarak Rafsis, raf imalatı yapan işletmeler ve kuruluşlar son yıllarda bu alanda gelişme göstererek büyüme konusunda yeni ivmeler kazanmış, bu çalışmalar istikametinde iç ve dış pazarlarda ülkemizin adını bu pazarlarda temsil eden çalışmalara imza atmaktadır.  Türk sanayisinin gelişimine katkıda bulunan raf sektörü birçok yatırımı hayata geçirerek çıtayı her geçen gün yükseltmektedir. Üretimleriyle raf sektörüne yapılan ihracatlarla birçok yatırımı hayata geçiren raf üreticileri aynı zamanda en fazla istihdam yaratan sektörler içinde ilk sırada yer almaktadır.

Raf Firmaları Rafsis’te; Kalite ve müşteri memnuniyeti ön planda

Raf firmaları; sektör içinde yılların bilgi ve birikimi, teknolojik alt yapısı, deneyimli uzman personeliyle konumlanan Rafsis dünya standartlarında ürün üretiminde bulunarak kalite ve müşteri memnuniyetini daima önde tutan kuruluşlardan biridir. İstanbul Rafsis üretim bandında imal ettiği tüm ürünleriyle otomotivden turizme, eğitimden elektroniğe, tekstilden beyaz eşyaya, perakendeden avm’lere kadar birçok sektöre hizmet vermenin onurunu yaşıyor. Sektörde ve dünyada yaşanan gelişmeleri yakından izleyen İstanbul Rafsis bu gelişmelere paralel olarak çalışmalarına ağırlık veren bir kuruluştur. Geçmişten bugüne yapmış olduğumuz Ar-Ge çalışmaları bugünlerin teminatı olarak müşterilerimize güven vermektedir. İstanbul Rafsis üretimde bulunduğu tüm ürünlerinde gereken sistem kalite belgelerini alarak raf sektöründe adını duyuran kuruluşlar arasında yerini almıştır. Rafsis toplam kalite felsefesi çerçevesinde kalite kavramını daima ön planda tutmayı ilke edinen raf kuruluşlarından biridir. İstanbul Rafsis ürettiği raf sistemleriyle perakende alanlarında müşteri beklentilerini eksiksiz olarak karşılayan, yenilikçi ürünlerle müşteri taahhütlerinde farklılık yaratan ve üreten bir firmadır.

Yenilikçi ve yeniliklere açık bir kuruluşuz

Raf firmaları arasında Rafsis olarak 8 yılı aşkın bir süreçte depolama raf sistemlerinde doğru zaman, doğru mekan ve nitelikli çözümlere odaklanan firmamız müşteri talepleri doğrultusunda doğru çözümler üreterek raf sektöründe bilinirlik kazanan firmanın bilincinde çalışmalarına devam etmektedir. İstanbul Rafsis olarak bizi biz yapan unsurların başında bireysel başarılar gelmektedir. İstanbul Rafsis’te bireysel başarının anahtarı personel eğitimlerinden kaynaklanır. Eğitim ve takım ruhuna verilen önem, ciddi ve güvenilir olmanın bilinci, kurum içindeki birlik ve beraberlik, yenilikçi ve yeniliklere her zaman açık olmak olmazsa olmazlarımız arasındadır. İstanbul Rafsis, sektöründe “En iyi olmak gerektiği” ne inanmış kuruluşlardan biridir.