Raf Fiyatları

/ / Rafsis Blog

Raf Fiyatları

Raf FiyatlarıRaf sektöründe hizmet veren pek çok firma bulunuyor. Bu firmaların üretim yelpazesindeki raf ve diğer ürünler kalite kullanım amaçları doğrultusunda çeşitlilik göstermekte, bu kriterlere göre de raf fiyatları değişik skalalarda müşteriye yansımaktadır. Bu firmaların yanı sıra yapı market ve avm raflarında ev tipi demonte raf modelleri perakende piyasa satış raf fiyatları üzerinden alıcıların istifadesine sunuluyor.

Raf Fiyatları; Proje öncesi detaylandırma ve ön çalışma

Üretici firmalar müşteri talep ve istekleri doğrultusunda konumlama yapılacak alan ölçüleri alınarak ürün kalitesi, özel tasarım ve proje aşamaları sonucu ortaya belirgin bir maliyet çıkartıp müşterilerine fizibilite çalışma ve toplam maliyetleri teklif vermek suretiyle belirtmiş olurlar. İstanbul Rafsis’e gelen müşteri talepleri doğrultusunda ön çalışma aşamalarına geçilir. Müşterinin istekleri olan siparişler için gerekli olan her türlü veriler toplanır ve detaylandırılır. Konusunda uzmanlaşmış personel ekibimiz tarafından yerinde gerekli incelemeleri yapmak suretiyle alan ölçüsü, konumlama tespiti, ölçeklendirme vb. çalışmaları tamamlar. Rafsis taahhüdü aldığı tüm ürün çalışmalarını projelendirerek üretilecek ürünlerin kalite değerini, projedeki kullanılacak malzemelerin cins ve özelliklerini belirtilen konularda müşterilerine bilgilendirme ve ön çalışma olarak rapor halinde sunmaktadır. Bu raporda en önemli konulardan biride maliyet ve fiyatlandırmadır. Daha sonraki aşamalarda müşterinin revize ettirmeyi düşündüğü detaylar düzeltilerek taleplerin yerine getirilmesi gerçekleştirilmiş olmaktadır.

İsteklere uygunluk ve toplam kalite yönetimi

İstanbul Rafsis taahhüt altına aldığı tüm projelendirme çalışmalarını sözleşme hükümleri gereği zamanında istenilen kalite ve standartlar içinde yerine getirmektedir. Firmamızda işgücünün yoğunlukla kullanıldığı operasyonlarda bu maliyetleri gerektiği kadar makul seviyede oluşturmak önem taşımaktadır. Rafsis, depolandırma çalışmalarında nihai kontrol ve üretim esnasında maliyet düşürme çalışmalarını maksimum düzeye çıkartarak gerçekleştirir.

En iyi raf fiyatları, en yüksek kalite

Raf sistemlerinde firmaların tercihleri arasında; kaliteli ürün, zamanında teslim, ihtiyaçlara verilebilecek uygun çalışma modelleri, dayanıklılık ve en önemlisi de fiyatlandırma politikalarından oluşmaktadır. Raf sektöründe 8 yılını başarılarla dolduran İstanbul Rafsis Raf Sistemleri bütün kriterleri göz önünde bulundurarak sektörün öncü bir firması olarak yerine getirir. İstanbul Rafsis proje aşamasından sonra gerçekleştireceği tüm taahhütler öncesi detaylı şekilde piyasa araştırmasında ve fizibilite çalışmalarında bulunmak suretiyle müşterilerine en uygun raf fiyatları politikasıyla “Müşteri Memnuniyeti” yaratan bir firma olmaktadır.