Raf Imalatı

/ / Rafsis Blog
Depo Raf Sistemleri

Raf Imalatı

Depo alanlarında kullanılan raf sistemleri, farklı türlerde ve modellerde üretilmektedir. Bu malzemeler ve üretim şekli, söz konusu sistemlerinin kullanım alanına göre belirlenmektedir. Özellikle büyük alanlarda, hastaneler ve depolamanın gerektiği her alanda kullanılan bu ürünler, kullanıcılara yararlar sağlanmaktadır. Raf imalatı, ahşap, demir, metal ve benzeri malzemelerden tasarlanmaktadır. Bu sektörde hizmet veren İstanbul firmamız, alanında uzman ekibi ile beraber, profesyonel bir şekilde raf imalatı yapmaktadır. Ayrıca firma bünyesinde üretilen bu sistemler, kalite kontrollerinden geçmekte ve müşterilere kusursuz bir şekilde teslim edilmektedir.

Rafsis Raf Imalatı

Kullanım amacına göre farklılık gösteren bu sistemler, taşıyacağı yük tonajına, yükün cinsine ve miktarına göre de değişmektedir. Örneğin eczanelerde kullanılan raflar, genel olarak metal ve ince malzemelerden üretilmektedir. Fakat ticarethanelerde ve büyük iş merkezlerinde kullanılan malzemeler, bir hayli dayanıklı olan demir malzemelerden tasarlanmaktadır. Yani, söz konu sistemler, kullanım alanına göre farklılık göstermektedir. Ayrıca bu sistemlerin başlıca özellikleri, kapladığı yerin yoldukça az olması, taşıdığı yük miktarının maksimum seviyede olması ve bireylerin istedikleri ürünlere kolay ulaşılmasını sağlamasıdır. Özellikle küçük alanlarda kullanılan raflar  sayesinde, çalışma ortamı bir hayli düzenli gözükmekte ve ürünler sağlıklı bir şekilde dizayn edilmektedir. Raf imalatı farklı büyüklüklerde ve tasarımlar üretildiği için hemen hemen her alanda kullanılmaktadır. İstanbul firmamız, istediğiniz uzunlukta ve genişlikte, raf imalatı yapma gücüne sahiptir. Firmanın ürün yelpazesi geniş olmakla beraber, farklı modelleri sayesinde, tüm sektörlere de hizmet edebilme potansiyeline sahiptir

Avantajlar

Raf imalatı, ürünlerin sağlıklı bir şekilde korunmasını sağlamakla beraber, ilerleyen dönemlerde yeni depolanacak raf imalatımalzemeler içinde hazır bir şekilde bekletilme özelliğine sahiptir. Örneğin kargo firmaları tarafından kullanılan kutu rafları, istenildiği zaman sökülmekte ve tekrar takılmaktadır. Yani sistemler sürekli hazır bir şekilde bekletilmektedir. Ayrıca istediğiniz ürünü farklı şekillerde depolayabilir ve rafların tasarımını değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için İstanbul firmamız ile iletişime geçebilir ve ürünlerin fiyatları hakkında da fikir sahibi olabilirsiniz. Kaliteli hizmetin tek adresi firmamız, her geçen gün müşteri memnuniyetini arttırmaktadır.Bilgi ve destek için iletişim adreslerinden bizlere ulaşabilirsiniz.