Raf Modelleri Çeşitleri

/ / Rafsis Blog
Klasör Rafları

Raf Modelleri Çeşitleri

Firmamız birçok raf modelleri çeşitleri için ev sahipliği yapıyor. Özellikle gelişmekte olan son dönem teknolojilerinin takip edilerek hazırlandığı raf sistemleri modellerine oldukça ilgi görmekte hatta estetik olarak da gözleri büyülemekte.

Genel olarak bilindiği üzere İstanbul’da fabrika, sanayi ve benzeri yerler oldukça artış göstermiş durumdadır. Bundan dolayı da bu şehirde özellikle depo rafları oldukça büyük bir ihtiyaç olmuştur.

Bunlar dışında iş yerlerinde, marketlerde, mağazalarda, arşivlerde ve hatta evlerde kullanılan raflara kadar birçok modeli bulunmaktadır. Firmamız bütün raf modellerini en ince ayrıntılarına dikkat ederek imalat eder.  Günümüzde en çok kullanılan raf modellerine ise şüphesiz depo rafları olmaktadır. Bu tür rafların hepsinde amaç yükleri istiflemek iken evlerde kullanılan raflarda estetiklik ön plandadır.

Başlıca raf modelleri çeşitleri şöyledir:

  • Depo raf sistemleri
  • Ağır yük paletli
  • Dar koridor raf sistemleri
  • Asma kat raf sistemleri
  • İçine girilebilir (drive-in)
  • Kumaş rafları
  • Çelik raf
  • Endüstriyel raf ve benzeri modeller olmaktadır.

Firmamız tarafından üretilmekte olan tüm modellerde garanti ve kalite sürekliliği bulunur.  Herkesin farklı ihtiyaçları olduğu için ihtiyaçlar doğrultusunda yeni raf modelleri oluşturularak en uygun modeller kullanılmaktadır.

Rafsis Raf Modellerinde Kalite

Raf modellerine ihtiyaçlar çok olduğundan dolayı birçok model ortaya çıkmıştır. Birden çok model seçeneğimiz içinde sizin için en iyi, en kaliteli modeli bulmanız bizim sayemizde oldukça kolay olacaktır. Özellikle son zamanlarda ürettiğimiz tüm raf modelleri çeşitleri İstanbul’da ve birçok ilçesinde modelleri bulunmaktadır.Raf Modelleri Çeşitleri

Raf Modelleri Çeşitleri Nelerdir?

Raf modelleri çeşitleri günümüzde hemen hemen her yerde karşımıza çıkmaktadır. Özellikle İstanbul gibi sanayinin, endüstrinin geliştiği her türlü büyük şehirlerde raf modellerine oldukça ihtiyaç duyulmaktadır. Örneğin gittiğimiz marketlerden, eczanelere kadar hemen hemen her yerde bu raflara ihtiyaç duyulur.  Yani özetleyecek olursak depolardan, ilaç, tekstil sektörüne kadar hemen hemen her yerde bu raflara ihtiyaç duyulur. Günümüzde bulunmakta olan raf sektörlerinin birçoğu insan sağlığına aykırı olmaktadır. Bundan dolayı da raf modellerinin alınmadan önce mutlaka bir araştırma yapılmalıdır. Bizim size tavsiyemiz önce firmayı araştırmanız olacaktır, dilerseniz bizimle iletişime geçerek ayrıntılı bir bilgi alabilirsiniz.