Raf Modelleri Imalatı

//Raf Modelleri Imalatı

Raf Modelleri Imalatı

Raf Modelleri Imalatı

Raf Modelleri Imalatı İstanbul Rafsis firması olarak raf modelleri imalatı sektöründe arşivleme, istifleme, stoklama ve depolama alanlarında tüm kuruluş ve firmalara hizmet verilmektedir. Müşterilerimizin firmamızdan istek, talep ve ihtiyaçları doğrultusunda genişleyen ürün gamında raf, arşivleme sistemleri, hafif ve ağır raf sistemleri, market raf ve ekipmanları, depolar ve antrepoların en büyük ihtiyaçları olan endüstriyel raf sistemleri, malzeme rafları vb. raf ekipmanları bulunmaktadır. İstanbul Rafsis üretimde olduğu tüm bu mamul çeşitlerinin yanı sıra işletme ve kuruluşlardaki mevcut raf ve raf ekipmanları montajı, demontaj, iyileştirme aşamalarında profesyonel ekibiyle raf sektörüne çözüm üretici destekler sağlamaktadır.

Rafsis Raf Modelleri Imalatı

İstanbul Rafsis raf modelleri imalatı aşamalarında yelpazesinde bulunan ürünlerle geniş müşteri kitlelerine ulaşarak sektöründeki başarıyı yakalamış kuruluşlardan biri olmaktadır. İstanbul Rafsis, raf üretimindeki mevcut raf modellerinin arasında: Ahşap market rafları, duvar ünitesi tek taraflı market rafları, orta ünite çift taraflı market raflarından oluşan duvar üniteleri; orta ünite çift taraflı market rafları; muhtelif ebatlarda askılıklı raf modelleri; civatalı raf sistem ve modelleri; arşiv rafı modelleri; mini rack , paletli yük ; paslanmaz çelik, hafif ve orta yük raflar bulunuyor. İstanbul Rafsis tüm mamullerinin üretim aşamalarında belirtilen alan ölçekleri dahilinde müşteri istek ve taleplerini misyon edinerek istenilen ölçü ve renklerde üretimde bulunmaktadır.

Müşteri Memnuniyeti ön planda

İstanbul Rafsis ürettiği market raflarında değişik modellere yön veren çalışmalara imza atarak farklı modüllerin bir araya getirilmesinden ortaya çıkan ürünleri müşterilerinin beğenisine sunmayı vizyon edinen raf kuruluşlarından biridir. Rafsis, cıvatalı raf sistemlerinde hafif yük ve tonaj içeren ağırlıkların taşınmasında çok kullanılan raf modelleriyle raf sektöründe hatırı sayılır firmalardan biri olmanın haklı gururunu yaşıyor. İstanbul Rafsis olarak ürettiğimiz Arşiv raf modellerinde klasör ve dosyalar rahatlıkla bu sisteme adapte sağlamaktadır. Arşiv raflarımız cıvatalı raf sisteminde olduğu üzere aynı fonksiyonel özelliklere sahip sistemlerden biridir. İstenildiğinde arka kısımları ve yan tarafları saç plakalarla kapatılma özelliğine sahiptir. İstanbul Rafsis Hafif Rack Sistem raf modelleri imalatı ağır tonaj içeren malların taşınmasında, yük istiflenmesinde müşterilerimizin tercihte bulunduğu raf modellerinin arasında gelmektedir.

2018-07-10T11:38:32+00:00 Tags: , , |

Bir yorum

  1. […] üretilmiştir. Siparişin kısa sürede hazırlanmasını sağlayacak olan birçok kaliteli raf modelleri Rafsis ile sizlere sunulur. Gıda ve diğer tüm sektörler için önemli hale gelen güvenli ve […]

Yorum kapalı

error: