Raf Modelleri ve Raf Fiyatları

/ / Rafsis Blog

Raf Modelleri ve Raf Fiyatları

Raf Modelleri ve Raf FiyatlarıSon yıllarda raf sektörü önemli gelişmelere kucak açan sahnelere tanıklık etmektedir. Raf modelleri ve raf fiyatları sektörü dünyaya ve iç pazara açılarak bu platformlarda yükselen bir yıldız durumundadır. Raf üretimi özellikle ülke ekonomilerinde dinamizm yaratan bir sektör durumuna gelmiş ve hızını kesmeden ilerlemektedir. Raf üreticileri karşısında gün geçtikçe artan işletmeler ve avm’lerin depolama faaliyetlerine önem göstermesi, pazardaki gelişimi tetiklemektedir. 2010 yılında yüzde 13’lerde büyüyen perakende sektörüne paralel olarak raf sektörü son yıllarda hareketlilik yaşanmaktadır.

Rafsis Raf Modelleri ve Raf Fiyatları

Raf modelleri ve raf fiyatları sektöründe irili ufaklı üreticiler gelen istek ve talepler karşısında bu noktalara yönelik üretimde bulunmaktadır. Raf sadece belirlenen bir sisteme bağlı olarak çalışmamakla birlikte yelpaze içinde pek çok çeşitlilik kazanma yoluna girmiştir. İstanbul Rafsis olarak üretimde bulunduğumuz raf modelleri arasında; duvar rafları, Mutfak Rafları, Ofis ve Büro Rafları, Endüstriyel Raf, Depo Rafları, Market ve Mağaza Rafları, Yapı Market Rafları, Hafif ve orta Yük Raflar, Dekoratif Raf,  Ahşap Raflar vb. gelişen ürün çeşitleriyle değerli müşterilerimize hizmet vermeyi görev bilmekteyiz.

Kalite ve müşteri memnuniyeti ön planda

İstanbul Rafsis kuruluşu olarak kurulduğumuz ilk günden bugüne kalite ve müşteri memnuniyetini ilke eden işletmemiz, müşterilerimizden gelen isteklere cevap verebilen insan gücü ve teknolojiyi birleştirerek raf üretiminin yanı sıra market ve mağaza ekipmanlarını da üretim bandına alarak ürün yelpazesini genişleten raf firmalarından biri olmuştur. Rafsis depo rafı modellerinde dünyadaki teknoloji ve gelişmeleri yakından izleyen bir firmadır. Hafif yük raf sistemi ve modellerinde işlememizde ileri teknolojilerle üretilerek müşterilerimizin beğenisine sunulur. Otomatik depo raf modellerimiz oluşturulan projeler ışığında anahtar teslimi çözümler sunmaktadır. Rafsis dekoratif raf modellerinde en estetik, en şık ve en modern üniteler üreterek beğeni kazanan bir firma konumundadır. Aynı zamanda ahşap raf üretiminde sektördeki öncü firmaların yanında yer almaktadır.

Raf Modelleri ve Raf Fiyatları Hakkında

İstanbul Rafsis market ve mağazalara özgün şık ve modern tasarımlar gerçekleştirir. Bu mekânlarda mevcut ürünlerin en iyi şekillerde sergilenmesini sağlar. İstanbul Rafsis üretimde bulunduğu mamullerdeki fiyatlama politikasını piyasa şartları, müşteri istek ve talepleri, Raf Modelleri ve Raf Fiyatları‘nda rekabet koşulları içerisinde oluşturulacak kar marjını bu kriterler doğrultusunda değerlendirerek en makul fiyatı opsiyonel indirimlerle gerçekleştiren ve taahhütlerini yerine getiren firmalardan biridir.