Raf Ünitesi

/ / Rafsis Blog

Raf Ünitesi

Raf ÜnitesiGünlük yaşamda mekânları dekore eden raflar,  ihtiyaçlarımızın vazgeçilmez parçalarıdır. Kullanım ve dekorasyon amaçlı bu raflar birtakım ünitelerden oluşmaktadır. Çok amaçlı  olarak da kullanılan bu üniteler arasında çok amaçlı raf ünitesi gelmektedir. İstanbul Rafsis olarak üretilen raf üniteleriyle en değerli eşyalarınız, kitaplarınız, eski fotoğraf albümleriniz, çerçeveleriniz ve önemli süs malzemelerinizi raf ünitelerinde saklama imkânına sahip olursunuz. Üretimde bulunduğumuz raf ünitelerinizi çeşitli objelerle tamamlayabilirsiniz.

Raf Ünitesi; Yaşam alanlarına yeni boyutlar

Rafsis raf sistemleri sayesinde evinizde, ofislerinizde, özel mekânlarınızın özel köşelerinde raf ünitelerimizle dekoratif aksesuarlarınızı sergileyebileceğiniz gibi, kitap, dosya ve evraklarınızı uzun süre saklayacağınız farklı yükseklik ve genişlikte üretilen raf ünitelerimizle mekânlarınıza yeni boyutlar kazandırabilirsiniz. Siparişte bulunduğunuz raf ünitelerinize değişik ölçülerde sepet ve kutular yerleştirmek suretiyle bu köşelere canlılık ve hareket kazandırabilirsiniz.

Raf Ünitesi ile pratik çözümler üreten bir sisteme var mısınız?

Rafsis raf sistemleri, raf üniteleri sayesinde bu aparatları yatay veya dikey kullanma imkânı bulunur. Raf ünitelerimiz üst üste veya yan yana dizilme özelliğine sahip ürünlerdir. Büyük ölçekli raf üniteleri istenilen ölçülerde sipariş verilerek hem oda ayracı hem de kitaplık olarak kullanılma özelliğine sahiptir. Rafsis raf sistemleri, raf üniteleri konusunda size ve bulunduğunuz alanlara göre pratik çözümler üreten bir raf kuruluşudur. Firmamızın raf ünitesi üretimlerinde tasarladığı tek avantajın dekoratif olduğu kadar kullanışlı ürünlerden oluştuğudur. Raf ünitesi modellerimizde dekoratif eşyalarınızın ve kitaplarınızın bir arada olacağı köşelerde ev ve ofislerinizin tasarımlarına uygun raf ünitelerimiz pek çok ebat ve renk seçenekleriyle sizlere ve zevkinize en uygun olan raf ünitelerini seçme imkânı sunmaktadır.

Mekânlar ve köşeler için değişik kombinasyonlarda kullanım rahatlığı

Gününüzün büyük bir bölümünü çalışmayla geçiriyorsanız masanızın yanında veya duvarınızdaki raf ünitelerinizin rahatça kullanımı önemlidir. Rafsis raf üniteleriyle çalışma alanınızda gereken rahatlığı elde edebilirsiniz. Raf ünitesi ile oluşturacağınız düzen sayesinde size gereken her materyal kolaylıkla elinizin altındadır. Bu avantajlar sayesinde çalışma konsantrasyonunuz bozulmadan rahatlıkla çalışabilir ve alanınızı daha keyifli bir ortama dönüştürebilirsiniz. Rafsis raf üniteleriyle duvara, yere monte edeceğiniz aparatlarla hayatınıza kolaylıklar getiriyoruz. Portatif raflar ünitelerimizle ihtiyacınıza uygun alanlara yerleştirmeniz suretiyle farklı köşeler oluşturarak değişik kombinasyonlarla dekoratif objeler ortaya çıkarabilirsiniz.