Raf Üretimi

//Raf Üretimi

Raf Üretimi

Raf Üretimi

Raf ÜretimiRaf üretimi, günümüz depolama alanlarında kullanılan, dizayn edilecek ürünlerin düzenli bir şekilde dizilmesini sağlayan ve istenilen parçalara ulaşılabilirliği kolaylaştıran teknolojik icatlardan biridir. Sağladığı avantajlar sebebi ile kullanım alanları da bir hayli geniştir. Özellikle hastane, eczane, sanayi sektöründe hizmet veren firmalar ve tabi ki de yaşanma alanları olan evlerde aktif bir şekilde kullanılmaktadır.

Raflar, sistemsel olarak üretilmekte ve farklı kategorilere ayrılmaktadır. Yani kullanım alanlarına çeşitli sınıflarda ve ebatlarda üretilmektedir. Raf üretimi sayesinde, depolama alanlarını genişlemekte ve bireylerin çalışma ortamları estetik bir görünüme kavuşmasını sağlamaktadır. Genel olarak üretim çeşitleri ise, çelik raf, metal raf, ahşap ve plastik raflar olarak isimlendirilmektedir. Rafların montajı kolay olmakla beraber, hemen hemen el becerisi olan herkes tarafından yapılabilmektedir. Bu sektörde hizmet veren Rafsis, alanında uzman ve sektörüne liderlik eden bir kurum olarak bilinmektedir. Gerek üretim kalitesi gerekse titiz işçiliği sayesinde müşterilerinin memnuniyetini kazanmış bir firmadır.

   Rafsis Raf Üretimi

1) Raf üretimi, çalışma alanlarının daha düzenli gözükmesini ve çalışanların malzemeleri kolay bir şekilde bulmasını sağlamaktadır.

2) Raf üretimi sayesinde, kırılması, çatlaması veya hasar görmesi muhtemel olan ürünlerin daha sağlıklı bir şekilde muhafaza edilmesini sağlamaktadır. Ayrıca raflar sayesinde, istediğiniz ürünü çeşitli yerlerde koruyabilir ve önlerine koyacağınız aparatlar sayesinde, yine ürünlerinizi sabitleyebilirsiniz.

3) Depolama alanlarını genişleten raflar, çalışma alanlarına sağladığı diğer bir avantaj, özellikle ağır sanayi üretimin de kullanılan ağır parçaların kolay bir şekilde bulunduğu yerden taşınmasını sağlamaktadır. Tabi bu iş işlem için forkliftler kullanılmaktadır.

4) Küçük işletmelerde ve kurumsal ofislerde kullanılan raflar, odanın daha estetik bir görünüme sahip olmasını sağlamaktadır. Ayrıca oda içerisindeki eşyaların rengi ile uyumlu olacak şekilde seçilmiş raflar, şıklık kazandırmak konusunda oldukça profesyoneldir.

Üretimi ve Hizmeti

Raf üretimi, genel olarak kullanım alanlarına göre değişmektedir. İstanbul ilinde hizmet veren Rafsis firması, ürün çeşitleri ile her alana uygun olacak şekilde üretim ve satış hizmeti vermektedir. Tüm raf üretimi grupları, Rafsis bünyesinde günümüz teknolojisi ile üretilmiş ekipmanlar ile tasarlanmaktadır. Detaylı bilgi ve fiyat politikası öğrenmek için firmanın müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilirsiniz.

2018-07-10T09:37:26+00:00 Tags: , |

3 Yorum

  1. […] raf üretimi ile belirtilen işlemlerin gerçekleştirilmesinde depo raf sistemleri modelleri önemli derecede […]

  2. […] Kaliteli işçiliğimiz ve malzeme çeşitlerimiz ile müşterilerimize hemen hemen her türden raf üretimi ve satışı hizmeti […]

  3. […] standımıza gelerek kontrol edebilirsiniz. Bizler sürekli ülke ekonomisine katkı sağlayacak raf üretimi yapıyoruz. Raflar üretim yapan fabrikalarda kullanılacak […]

Yorum kapalı

error: