Rafsis Raf Sistemleri

/ / Rafsis Blog

Rafsis Raf Sistemleri

Rafsis Raf SistemleriDış ve iç cephede kullanıma uygun olan Rafsis raf sistemleri garantisinde sunulmaktadır. Depolar için gerekli olan çatı ve dış cephelerin raf sistemleri uygulaması gerçekleştirilmektedir. İstanbul içi ve İstanbul dışı depo raf sistemleri teknolojisinde son sınıf malzeme kalitesi kullanılmaktadır. Bina ve çatı içinde gerekli olan raf sistemleri müşterilerin ihtiyacına cevap verecek niteliktedir.

İnşaat ve birçok sektör için ihtiyaç haline gelen raf sistemleri farklı kolon yapısı ve farklı modüller ile üretilir. Ankara, İzmir, İstanbul, İzmit, Adana gibi illere seri şekilde imal edilen raf sistemleri uygulamasında her geçen gün oluşan kayıplar sıfıra indirilmiştir. İşçi sağlığı ve güvenliğini baza alarak üretilen raf sistemleri istenilen yüksekliklerde ve istenilen ebatlarda üretilir. Özellikle İstanbul içinde büyük ihtiyaç haline gelen raf sistemleri uygulamasında ana taşıyıcı olan farklı yapıda algoritma bulunmaktadır.

Rafsis Raf Sistemleri Dayanıklıdır..!

Rafsis kullanıcıya maksimum performans sağlayacak kalitede, raf sistemi gerçekleştirir. Deprem bölgesi fazla olan yurdumuzun dört bir bölgesine özel üretim yapan Rafsis deprem, kar ve birçok doğal afete karşı dayanıklı olan raf sistemlerini üretir. Hem daha uygun fiyata ürün almak hem de dayanıklılığı elde etmek için Rafsis firmamızı tercih edebilirsiniz Ayrıca Rafsis raf sistemleri için yüksek derece dayanıklılık sağlayan sandviç panelleri kullanmayı ihmal etmez. Raf sistemleri için çok ideal seçimler yapacağınız iyi bir adres İstanbul Rafsis’tir.

Şiddetli esen rüzgâra karşı son derece dayanıklı olan raf sistemleri tüm projeler için kullanıma sunacak nitelikte olmak ile birlikte Arge tarafından test edilerek imal edilir. Tasarım süreçlerinde sürekli müşteri isteğine cevap vererek üretim yapan Rafsis müşterisini memnun edecek kadar başarı sağlar. Bu derece mukavemet gösteren raf sistemi için sizlerde isteğinize uygun sipariş verebilirsiniz.