Rafsis Raf

/ / Rafsis Blog
Lastik Rafları

Rafsis Raf

Rafsis raf, hayatımızın bir çok alanında görebildiğimiz raflar ahşap ya da metal malzemeden imal edilmiş olabilir. Bir rafın yapı malzemesi genellikle kullanım alanı dikkate alınarak imal edilir. Evler için son yıllarda dekoratif trend olan duvar raflarında tercih edilen malzeme ahşap olmaktadır ancak söz konusu işletmeler veya kamusal nitelikteki kurumların depo alanları olduğunda, bu alanlarda metal malzemeden geliştirilen raf sistemleri tercih edilmektedir.

Firmamız, daha çok işletmeler için özel raf çözümleri üretiyoruz ve İstanbul raf üreticileri arasında adını duyuran bir markayız. Bir işletmenin faaliyetlerini aksaksız bir şekilde sürdürebilmesinde Rafsis raf sistemlerinin ne derece önemli olduğunun bilincindeyiz. Bu bağlamda işletmeler için raf imalatı gerçekleştirirken hem kullanışlık hem de tasarım bakımından uygun nitelikte olmasını sağlıyoruz.

Rafsis Raf Sistemleri Neden Tercih Edilir?

Rafsis raf, esasında bu sistemlerin yapısal özelliklerini dikkate aldığımızda ne derece kullanışlı olduklarını daha net anlayabiliyoruz. Bir raf sistemi aynı zamanda “depolama sistemi” olarak ifade edilir. Bunun nedeni ise “raf” olarak tanımladığımız levhaların genellikle enlemesine uzun olmalarıdır. Bu sayede bir çok farklı ve benzer (ya da aynı) nitelikteki ürünün bir arada depolanabilmesi mümkün olmaktadır.

Dolayısıyla raflar aynı zamanda basit bir depolama sistemi olarak düşünebilir ancak sadece bu kadar ile sınırlandırmak doğru değildir. Çünkü bir çok farklı işletme modeli bünyesinde bir çok farklı amaçlar doğrultusunda kullanılabilmektedir.

Örneğin geniş bir alanda gelişi güzel depolanan malların, bu mallar için özel geliştirilmiş bir raf sistemi ile üst üste istiflenmesi mümkündür. Bu sayede deponun derli, toplu, düzenli olması sağlanır ve aynı zamanda fazladan yer açılmış olur. Metal raf modelleri ise aynı zamanda daha ağır eşyalar için ideal olmaktadır.

İşletmeniz için Rafsis Raf Sistemine mi İhtiyaç Duyuyorsunuz?

Eğer işletmeniz bünyesinde yer alan bir deponuz, arşiv odanız ya da benzer nitelikte raf sistemini gerekli kılan bir alanınız varsa, İstanbul raf firmaları arasında kaliteli ve güvenilir olduğunu kanıtlamış firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.rafsis raf

Buna göre;

  • Depo alanınız için en verimli kullanıma uygun raf sistemi
  • Uygun metal yapıya sahip
  • İhtiyaç duyulan alan için uygun tasarıma sahip (dekoratif)
  • Ağır yük taşıyabilme özelliğine sahip
  • Özel olarak en-boy-genişlik ile imal edilmiş

Rafsis raf gibi daha bir çok niteliği sizler imalat sürecinde özel olarak belirleyebildiğiniz gibi, bizler de kullanım alanınız doğrultusunda sizler için önerilerimizi sunmaktayız.

Şimdiye kadar bir çok işletme için özel çözümler sunmuş bulunuyoruz. Sizin için de çözüm üretmeye ve en iyi teklifi sunmaya hazırız.